Goście cenią ten hotel za...
- Obsługa
- Czystość
- Lokalizacja
- Wartość
- Jakość noclegu
- Pokoje
Blau Colonia Sant Jordi Resort & Spa - informacje
Najpopularniejsze udogodnienia:
- Darmowe Wi-Fi
- Piaszczysta plaża
- Menu dla dzieci
- Zjeżdżalnie dla dzieci
- Plac zabaw
- Spa
- Kryty basen
- TUI Service Center 24/7 + aplikacja TUI
- Wybór Roku w portalu TripAdvisor
Położenie:
- ok. 300 m od centrum Colonia de Sant Jordi
- ok. 800 m od piaszczystej plaży
- czas dojazdu z lotniska ok. 60 min
- Obsługa
- Czystość
- Lokalizacja
- Wartość
- Jakość noclegu
- Pokoje
- robertj3362015-08-18Wyjątkowy
Bardzo dobry kierunek dla par. Wakacje we dwoje, idealny kierunek. Rodziny również idealnie się dopasują do atrakcji hotelu lecz posiłki w szczególności przy kolacji nie wyglądają jak na głośnych jadłodajniach :) Długie spodnie do kolacji, winko, obsługa nadaje miejscu odczuwalny wyższy status. Logistycznie bez problemów. W wypadku dalszych wyjazdów polecam auto na 2-3 dni. Na miejscu piękne plaże, codziennie sprzątane i grabione.
- Tomasz W2013-11-17Wyjątkowy
rewelacyjny hotel, szczególnie dla rodzin z dziećmi i osób starszych. Położony w malowniczym miejscu, tuż obok solanek - hiszp. Salines (produkcja soli z wody morskiej). kompleks wyposażony w zespół basenów dla dorosłych i dzieci, bary, restauracje, miejsca aktywnego spędzania wolnego czasu (basen kryty, siłownia, korty, plac zabaw, strzelnica). Bardzo miła i profesjonalna obsługa hotelu jest zawsze do dyspozycji, nawet w sytuacjach odbiegających od standardowych regulaminów. Na miejscu można oczywiście wypożyczyć rower (miejski, górski, szosowy) oraz auto, przy czym tu (w przeciwieństwie do wypożyczalni w Polsce) firma wypożyczająca zakłada z góry, że klient jest uczciwy. Nikt nie sprawdza stanu auta w momencie oddania kluczyków. Można je wręcz oddać w recepcji hotelu, która w przypadku braku przedstawiciela firmy wypożyczającej na miejscu przekaże mu klucze następnego dnia. Jedzenie wręcz rewelacyjne, a wybór potraw i sposób ich podania i dekoracji przyprawia o zawrót głowy. Szefowi sali (nie wiem jak to robią) ale pamiętają każdego gościa, i wiedzą przy którym stoliku spożywa posiłki. Reguła jest następująca: podczas pierwszego posiłku wybierasz sobie stoli, który do końca pobytu będzie Twoim stolikiem i nikt nie może Ci go zająć, pod warunkiem, że codziennie pojawiasz się o tej samej godzinie na śniadaniu lub kolacji. Niedaleko hotelu znajduje się supermarket, w którym można dokonywać niezbędnych zakupów. Do plaży również nie jest daleko, ok. 10 minut marszu.
- Marlena7002013-04-03Wyjątkowy
Hotel zadbany. Ładne baseny, ogród, dużo zieleni. Hotel zajmuje dość spory obszar. Bardzo miła obsługa. Jedyny minus to animatorki dla dzieci - delikatnie mówiąc nie są sympatyczne dla mniejszości w hotelu. Poza tym wszystko ok, widać dbałość o dobre samopoczucie wszystkich gości przy posiłkach. Na każdej kolacji obecni byli właściciele czy to zarządzający hotelem i osobiście witali gości. Podczas posiłków pełna kultura, nie ma żadnej walki o stolik, czy też sztućce jak w większości krajów muzułmańskich. Jedzenie bardzo dobre, duży wybór. Jedyny problem hotelu to dostęp do WiFi. Internet działał tylko w lobby i to bardzo słabo. Poza tym drobnym utrudnieniem jest również dojazd do plaży. Hotelowe busy dowożą kilka razy dziennie na najbliższą plażę oddaloną około 1 km. Jest to jednak mała zatoczka, bardzo zatłoczona i woda jest niezbyt czysta. Można jednak iść wzdłuż plaży aż znajdzie się lepsze miejsce. Z dziećmi to jednak ciężko. Dlatego my wybieraliśmy się hotelowym busem na oddaloną około 10 km plażę. Kłopot jest taki, że bus ten kursuje tylko raz dziennie około 10.00 i wraca dopiero o 16.00. Animacje dosyć ciekawe. Recepcja przydziela pokoje dla rodzin z dziećmi na parterze, często blisko głównego budynku z bezpośrednim wyjściem na basen, ogród. Hałas trwa do godziny 23.30 dlatego nie ma mowy o wcześniejszym położeniu małych dzieci spać. Proponuję pokoje przy placu zabaw w tylnej części hotelu. Hotel sam w sobie jest bardzo dobry, problem to komunikacja na plażę.