City’s Hill - informacje
Najpopularniejsze udogodnienia:
- Darmowe Wi-Fi
- Spa
- Plac zabaw
- TUI Service Center 24/7 + TUI App
- Wybór Roku w portalu TripAdvisor
Położenie:
- ok. 1 km od centrum Kusadasi, ok. 500 m od przystani jachtowej
- ok. 2 km od plaży
- czas dojazdu z lotniska ok. 65 min
- Lokalizacja
- Jakość noclegu
- Pokoje
- Obsługa
- Wartość
- Czystość
- Anna Z2026-06-20
Plusy:Ładny widok z hotelu,czysto ,miły personel ,bez kolejek za czymkolwiek, ładny basen.Jeśli zapłaciłeś do 400euro za osobę to warto,jeśli więcej to chyba nie.Jedzenie bardzo przeciętne.Brak ryb ,a o owcach morza zapomnij, z owoców jabłka ,pomarańcze i morele wszystko niskiej jakości.Nie. ma lodów ,wieczornych występów, ani plaży .Muzyka bębni bardzo głośno od rana do wieczora.W ofercie wino piwo (chyba zero) ,drinki -nawet 10 wypitych nie uderzy ci do głowy. Do centrum miasta około 2,5 km..Rezydentka Tui nieprzydatna .Jedź na wycieczki z Agatur .
- Marcela G2026-06-19Wyjątkowy
Mój pobyt w City’s Hill Hotel był naprawdę bardzo udany. Hotel w pełni spełnił moje oczekiwania – wszystko było zgodne z opisem, dzięki czemu od samego początku mogłam cieszyć się spokojnym i bezproblemowym wypoczynkiem. Jedzenie było adekwatne do ceny i bardzo różnorodne. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie, a co najważniejsze – nikt nie będzie chodził głodny. Basen również zasługuje na duży plus – jest świetnym miejscem do relaksu i zabawy. Ogromną zaletą jest brak codziennej „walki” o leżaki, która niestety zdarza się w wielu innych hotelach. Nie mogę też nie wspomnieć o wspaniałych animatorach – Carlos i Oskar to przecudowni ludzie, przy których nie ma ani chwili nudy. Są pełni energii, zaangażowania i pozytywnego nastawienia. To właśnie dzięki nim hotel tętni życiem, a goście mogą liczyć na świetną atmosferę i mnóstwo dobrej zabawy. Na pochwałę zasługuje również cała obsługa hotelu – zawsze pomocna, uprzejma i uśmiechnięta. Dzięki ich podejściu można poczuć się naprawdę mile widzianym i zaopiekowanym. Z czystym sumieniem polecam ten hotel każdemu, kto planuje wypoczynek w Kuşadası. To miejsce, do którego chętnie wrócę i które będę wspominać z ogromnym sentymentem. ❤️🌴☀️ Naprawdę warto i będę polecać hotel znajomym 😊
- Edyta S2026-06-19Wyjątkowy
Hotel OK. Za te pieniądze nie ma co narzekać ;) obsługa bardzo miła i przyjazna, bardzo ciepło odbierają Polaków. Carlos i Oskar super animatorzy. Jedzenie hmm.. monotonne, ale kolację najlepsze- zawsze coś dobrego u kucharza na zewnątrz. Wieczorki ciekawe, animatorzy widać, że sie starają. Pokoje nie zawsze sprzątane, mimo wywieszonej prośby. Ogółem hotel potrzebuje remontu i odświeżenia, ale nie jest najgorzej. Kotki piją wieczorami wodę z basenu, ale widziałam, że nad ranem jest sprzątany. Widok na morze i miasto cudowne i to właśnie wielki plus. Do miasta busikiem 5minut drogi ( numer 6 lub 7). Bywałam w lepszych hotelach, ale za cenę, którą oferują jak najbardziej polecam :) 💕
