Berry Blue Hotel - informacje
Najpopularniejsze udogodnienia:
- Dla rodzin
- Spa
- Kryty basen
- TUI Service Center 24/7 + TUI App
Położenie:
- ok. 4 km od centrum Manavgat i Side
- ok. 400 m od plaży
- czas dojazdu z lotniska ok. 70 min
- Jakość noclegu
- Lokalizacja
- Pokoje
- Obsługa
- Wartość
- Czystość
- Wiktoria N2026-06-19Wyjątkowy
Cudowny pobyt w hotelu Berry Blue 🩵 Zacznę od samego wejścia do hotelu . Już było czuć tą elegancję . W recepcji powitał nas przemiły Husseyin,porozmawiał z nami trochę po Polsku wypełniliśmy dokumenty potrzebne do zameldowania i zaprosił nas na śniadanie, po śniadaniu pokazał nam pokój w którym mogliśmy się przebrać i powiedział abyśmy udali się na basen zanim dostaniemy pokój 🤭 pokój był bardzo ładny i czysty . Pani Nuran, która sprzątała nasz pokój dokładała wszelkich starań by pokój zawsze był czysty , przez cały pobyt 8 dni codziennie był posprzątany , za co bardzo dziękujemy 😃następna super osoba do której się odniosę był Barman Ramazan , zawsze uśmiechnięty chłopak, bardzo komunikatywny sympatyczny i miły , robił bardzo dobre drinki zarówno alkoholowe jak i bezalkoholowe , zawsze z nami porozmawiał i pośmiał się , dokładał wszelkich starań aby każdy gość hotelu był zadowolony , naprawdę zasługuje na bardzo dużą pochwałę , jedzenie również było bardzo dobre , dobrze przyprawione i zawsze szło w czymś wybrać , pizza również bardzo bardzo dobra , ciasta i desery bardzo smaczne, ogólnie rzecz biorąc obsługa hotelu bardzo bardzo miła , wszystko było na najwyższym poziomie , wszędzie było czysto i każdy podchodził zawsze z uśmiechem , jesteśmy bardzo zadowoleni z tego pobytu i oceniamy go na 10z plusem 😍z chęcią mogłabym wrócić do tego hotelu drugi raz , więc bardzo polecam ❤️ Dziękujemy całemu zespołowi za gościnność i sprawienie, że czuliśmy się naprawdę wyjątkowo.
- Dorota M2026-06-11Wyjątkowy
Hotel najlepszy jesteśmy bardzo zadowolone obsługa na restauracji bardzo wysokiej jakości Gökdeniz codziennie był dla nas. Polecam hotel chętnie tu wrócimy.
- Natalia S2026-06-05Wyjątkowy
Piękny hotel, jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecamy 🙂 Dziękujemy Celal z recepcji za pomoc.
