Htop Pineda Palace Adults Only - informacje
Najpopularniejsze udogodnienia:
- TUI Service Center 24/7 + TUI App
Położenie:
- Odległość do plaży ok. 25 m
- Lokalizacja
- Jakość noclegu
- Pokoje
- Obsługa
- Wartość
- Czystość
- Patrycja S2026-06-21Bardzo dobry
+ Dobra lokalizacja, bardzo blisko plaża (piaszczysto-żwirowa, ale buty do wody nie będą konieczne), dworzec kolejowy i przystanki autobusowe. W pobliżu dużo lokalnych sklepików i restauracji; + Przebywaliśmy w pokoju nr 704 na piętrze 7, widok z balkonu na miasto i góry (Zostawiliśmy w szafie swój parasol plażowy. Mam nadzieję, że ekipa sprzątająca go nie zabrała i ktoś jeszcze skorzysta :) Kupiliśmy na miejscu, ale nie zmieściłby się do naszego bagażu); + Pracownicy hotelu mili, pomocni i uśmiechnięci. Szczególne podziękowania za pomoc i zaangażowanie dla Pani Megan oraz dla Pana Kajetana z recepcji. Reszta pracowników również bardzo na plus, zarówno osoby z barów, jak i z restauracji. Ogólna atmosfera w hotelu bardzo dobra. Moim zdaniem pracownicy bardzo podnoszą jakość tego miejsca. Dzięki Nim tak naprawdę hotel zasłużył na 4 gwiazdki i także dzięki obsłudze hotelowej moja ocena wyniosła 4/5, a nie 3/5; + Pokoje w hotelu raczej standardowe, jak w wielu innych miejscach tego typu. Nic wyróżniającego się. Pokoje i ich zawartość zgodna z opisem; + Plus także za strefę basenową z barem na dachu; +/- Jedzenie hotelowe: Ciężko mi jednoznacznie umieścić czy to wada czy zaleta hotelu. Standard powtarzalności jak w innych hotelach. Śniadania smaczne - jajka, bekon, pieczywo/croissanty, owoce. Lunche i obiady mogłyby być lepsze - Zdarzały się niedoprawione, albo o specyficznym smaku. Desery, soki smaczne. Kawa z ekspresu lekko kwaskowa, zdarzały się problemy z ekspresem przelewowym. Minusem było to, że kawa w restauracji była dostępna tylko podczas śniadań. Obsługa w trakcie posiłków szybka i sprawna, dodatkowo wprowadzali miłą atmosferę, za co dziękuję. Znali kilka zwrotów w języku turysty, tj. smacznego, dziękuję - miły dodatek. Talerze faktycznie były zabierane ze stołu, ale dopiero po zjedzeniu wszystkiego i zwykle pytano czy można zabrać. Napoje, woda i alkohole były podawane bezpośrednio do stołu przez obsługę. Przedział godzinowy na kolację mógłby być dłuższy, ponieważ 45 minut na zjedzenie kolacji przez wszystkich gości powodowało harmider i hałas na sali - bardzo niekomfortowe. Jedliśmy szybko, aby odpocząć od nadmiaru ludzi. Przy wejściu na salę często była kolejka oczekująca na jedzenie. Przedział na jedzenie podczas śniadania i lunchu ok, ale zdecydowanie warto wydłużyć czas na kolację; - Obsługa sprzątająca chyba nieco rozkojarzona. Zdarzyły się dwa dni kiedy w ogóle nie dostaliśmy papieru toaletowego i musieliśmy korzystać z własnych chusteczek higienicznych, a jednego dnia ktoś zabrał nam z pokoju kartę do uruchomienia elektryki. Niewielki i trochę komiczny problem, ale wart odnotowania. Czystość pokoi w porządku; - Rączka suszarki do włosów w łazience szybko się nagrzewa i trzeba robić przerwy w użytkowaniu, ponieważ parzy w ręce; - Ściany pokoi nie należą do najgrubszych, wszystko słychać; - Jedyny minus strefy basenowej to ludzie, którzy z samego rana rezerwują sobie leżaki pod parasolami, zostawiając swoje rzeczy czy ręczniki. Dosyć często ludzi nie było tam przez pół dnia i leżaki stały puste, ale niestety "zarezerwowane".. Przez co inni już nie mogli skorzystać. Proponuję, aby obsługa hotelowa zwróciła na to uwagę; Podsumowując, wizyta w hotelu była udana, z małymi minusami, które nie zepsuły nam pobytu. Jeszcze raz ślę podziękowania dla sympatycznej obsługi hotelowej :)
- Bogdan W2025-05-31Bardzo dobry
Bardzo dobry pobyt. Blisko restauracje i sklepy. Dobre dojście do morza przez tunel. Plaża żwirowa, czysta, w okresie maja niewielkie obłożenie, morze czyste. Personel hotelu miły i pomocny. Wyżywienie dobre i urozmaicone. Nieporozumieniem jest zastosowanie nieprzeźroczystych barierek balkonowych, pomimo wyboru pokoju z widokiem na morze ten widok możliwy jedt tylko na stojąco.
- Ewelina S2024-08-27Wyjątkowy
Witam wybór miejsca jak i hotelu super, pokoje czyste przestronne. Jedzenie smaczne, duży wybór, codziennie coś innego. Blisko plaży, Plaza szeroka, czysta. Blisko do centrum. Wieczorami muzyka na żywo. Pobyt jak najbardziej w tym miejscu 10/10
