Goście cenią ten hotel za...
- Lokalizacja
Eri Beach Resort - informacje
Najpopularniejsze udogodnienia:
- Darmowe Wi-Fi
- Zjeżdżalnie dla dzieci
- Spa
- TUI Service Center 24/7 + aplikacja TUI
Położenie:
- Odległość od plaży ok. 20 m
- lotnisko ok. 27 km
- centrum miasta ok. 1 km
- Lokalizacja
- Jakość noclegu
- Obsługa
- Czystość
- Wartość
- Pokoje
- Kate L2024-10-17
Bardzo dobra lokalizacja i to tyle co zasługuje na 5 gwiazdek. Od momentu przyjazdu do hotelu personel recepcji sprawiał wrażenie poirytowania na fakt przyjazdu nowych gości. Hotel wymaga remontu nie tylko pod względem estetyki ale i bezpieczeństwa. Warto rozważyć inna opcję przy wyborze hotelu.
- Kasia G2024-09-02
Nie polecam tego hotelu, pokoje brzydkie, w łazience grzyb, cały obiekt umiarkowanie czysty. Klimatyzacja w pokojach bezpłatna tylko w lipcu i w sierpniu. W częściach wspólnych hotelu klimatyzacji brak. W basenach woda mętna i śmierdząca. Jedzenie średnio smaczne, słaby wybór, napoje kiepskie, kawa okropna i dostępna głównie przy sniadaniu. Kolejki w restauracji ogromne, szczególnie do ekspresów do kawy - działały tylko 3, co przy tak dużym obiekcie jest nieporozumieniem. All inclusive a nawet butelkowaną wodę musieliśmy kupować, bo w hotel jej nie zapewnia. Hotelowa plaża malutka, ostatecznie chodziliśmy na publiczną.
- Adam N2024-09-02
Hotel na pewno nie zasługuje na 4 gwiazdki. Po dotarciu do hotelu a było to dopiero po 2 dniach po przyjeździe na Kretę, z powodu overbooking wysłano nas do innego hotelu gdzie było 900 metrów do morza) dostaliśmy fatalny pokój w piwnicach, zaplacony był widok z pokoju na ogród a niestety był na dach, oraz z boku były dostawy więc od rana już ktoś sie tłukł. Pokój nie był w ogóle sprzatany przez 7 dni, ręczniki nie były wymieniane nawet nikt nie dostarczył nam zapasu papieru toaletowego. W pokoju klimatyzacja brudna, zgłaszane było ale nikt nie przyszedł posprzątać, bardzo głośno chodziła, wszędzie komary w pokoju ,w ostani dzień przyszedł do naszego pokoju karaluch pojawił się w łazience, jeśli chodzi o wyżywienie to monotonne śniadania, jajecznica jest zrobiona z proszku, kolejki na stołówce. Najlepsze były kolacje a trzeba było przyjść na początku bo później już nie było dokładane jedzenie. Kolejki przy barze na basenie, drniki słabej jakości brak baru w looby bar, bar na plaży płatny, na plus zjeżdżalnie oraz, lokalizacja personel nie pomocny, nie polecam najgorszy hotel w Grecji w jakim byłam zasługuje na 2 gwiazdki