Serenity Alma Heights - informacje
Najpopularniejsze udogodnienia:
- Leżaki i parasole w cenie
- Dla rodzin
- Spa
- TUI Service Center 24/7 + TUI App
- Wybór Roku w portalu TripAdvisor
Położenie:
- ok. 35 km od centrum Hurghady
- ok. 500 m od plaży
- czas dojazdu z lotniska ok. 30 min
- Jakość noclegu
- Lokalizacja
- Pokoje
- Obsługa
- Wartość
- Czystość
- Kinga B2026-06-25Wyjątkowy
Do hotelu Serenity Alma Heights wybraliśmy się dużą, 18 osobową ekipą. Szukaliśmy miejsca odpowiedniego dla rodzin z dziećmi i nie zawiedliśmy się. Obiekt, duży, przestronny, z fajnymi basenami, aquaparkiem i lunaparkiem. Czego więcej potrzeba... Obsługa pomocna. Zajmowaliśmy 5 pokoi, zakwaterowano nas blisko siebie co było bardzo wygodne biorąc pod uwagę wielkość hotelu. W ciągu dnia animatorzy umilali czas i zachęcali do wspólnych gier i zabaw, a każdego wieczora na gości czekał inny pokaz taneczny. Jedyny mały minus to plaża. Mogłaby być lepiej zadbana (zarówno sam teren jak i leżaki). Hotel nie ma bezpośredniego dostępu, na plażę wozi busik.
- Monika P2026-06-19Wyjątkowy
Bardzo fajny hotel, super basen, dość spory, do tego extra zjeżdżalnie wodne, fajna organizacja, klimat rewelacja, pogoda boska bo cieplutko i bezchmurnie, jedzenie różnorodne i piękne, każdego dnia różne atrakcje typu joga, bule, aqua aerobik, waterpolo, i inne, prowadzący animatorzy mega sympatyczni i pomocni, co wieczór różne show, pomocni wszyscy z obsługi, zawsze uśmiechnięci, otwarci, bez problemu można się dogadać po angielsku. Sporo Polaków na miejscu. Pokój bardzo fajny, z klimatyzacją, dość spory, przestronna łazienka, pokój sprzątany codziennie. Ogólnie hotel do którego chętnie wrócimy ponownie i polecimy każdemu. Do plaży dojechać można busem hotelowym. Plaża niezbyt przyjazna, leżaki raczej niezbyt czyste. Brzeg z wodą do kostek, a potem odrazu bardzo głęboko. Zejście z molo, gdzie można snurkować. Jednak przez cały pobyt był bardzo duży wiatr i duże fale, więc nie daliśmy rady niestety zobaczyć rafy.
- Dorota L2026-06-15Bardzo dobry
Super miejsce dla rodzin z dziećmi , mnóstwo atrakcji: baseny, zjeżdżalnie., występy, animacje. Obsługa bardzo miła i pomocna. Jedzenie również bardzo dobre. Polecam👍
