Brilliant Hotel & SPA - informacje
Najpopularniejsze udogodnienia:
- Darmowe Wi-Fi
- Piaszczysta plaża
- Dla rodzin
- Spa
- TUI Service Center 24/7 + TUI App
Położenie:
- ok. 20 km od centrum Durrës
- bezpośrednio przy plaży
- czas dojazdu z lotniska ok. 45 min
- Jakość noclegu
- Lokalizacja
- Pokoje
- Obsługa
- Wartość
- Czystość
- Passport508039141762026-06-19
Wspaniałe Dania kuchni Albańskiej jak na śniadanie nie zjadłeś parówek z kolacji dostaniesz je za obiad 🤣 to taka tradycja hotelu , chcesz w spokoju wypocząć płacisz za strefę VIP 40€ i dostajesz pisk z głośników syf w basenie . Nie polecam tego hotelu muszą się jeszcze dużo nauczyć !!!!!!
- anulapmi2026-06-02Wyjątkowy
Hotel przy samej plaży. Duże przestronne pokoje znakomicie wyposażone. Bardzo czysto. Pokoje sprzątane codziennie. Smaczne jedzenie. Bardzo miła i pomocna obsługa. Najlepiej rezerwować pokój z bocznym widokiem na morze, chociaż na balkonie jest mało prywatności, bo szyby je dzielące są przeźroczyste. Zaraz przy hotelu mnóstwo sklepów i restauracji
- Krzysiu G2025-08-23Bardzo dobry
Na początku sierpnia 2025 byłem na wakacjach w tym hotelu. Zalety: - bardzo ładna okolica nad plaża zrobiona specjalnie pod turystów - dwa baseny i plaża na której zawsze były wolne leżaki. Chcąc mieć leżaki na basenach trzeba było je zająć okolo 7. - Pokój codziennie sprzątany, jedynym minusem w moim pokoju było brak słuchawki prysznicowej tylko deszczownica, co za tym idzie nie można było się dokładnie spłukać Minusy: - jedzenie - niestety niesmaczne, stare, przesolone, rozgotowane. Po pierwszym dniu musieliśmy jeść w lokalnych restauracjach i pizzeriach. Hotel naprawdę bardzo dobry, tylko jedyny minus porównując konkurencyjne kierunki wakacyjne to jedzenie. Z nie zjedzonego jedzenia podczas snack baru robiło się koreczki które nie podał bym nawet bydłu. Dla przykładu, pizza na deser, z kawałków pizzy na kolację robiło się koreczki, na drugi dzień dostawaliśmy tą samą pizze w jeszcze mniejszej formie w jakiejś sałatce... - napoje - kawa niestety nie do wypicia. Stare ekspresy kawa ohydna. Napoje za słodkie Podsumujac: Hotel bardzo ładny, okolica wspaniała. Jedyny minus to jedzenie i napoje, wrócił bym tutaj ponownie tylko bez wyżywienia
