JAZ Amaluna Beach Resort–Adult Only 16+ - informacje
Najpopularniejsze udogodnienia:
- Piaszczysta plaża
- Hotel 16+
- TUI Service Center 24/7 + TUI App
Położenie:
- bezpośrednio przy plaży
- czas dojazdu z lotniska ok. 50 min
- ok. 40 km od portu
- Jakość noclegu
- Lokalizacja
- Pokoje
- Obsługa
- Wartość
- Czystość
- 833aniao2026-06-15Wyjątkowy
Nasz pobyt w hotelu Jaz Amaluna był absolutnie wyjątkowy! To idealne miejsce na prawdziwy wypoczynek – cisza, spokój i relaks sprawiają, że można całkowicie oderwać się od codzienności. Hotel jest pięknie położony, otoczony bujną, zadbaną roślinnością. Do dyspozycji gości jest komfortowa strefa basenowa oraz przepiękna, prywatna plaża. Pokoje są przestronne i nieskazitelnie czyste, a jedzenie wyśmienite, świeże i bardzo różnorodne. Na szczególne wyróżnienie zasługuje manager – niezwykle troskliwy, profesjonalny i zawsze dbający o komfort każdego gościa. Serdecznie dziękujemy również kelnerowi Edsonowi, którego życzliwość, uśmiech i profesjonalizm sprawiają, że obsługa jest na najwyższym poziomie. Ogromne podziękowania należą się także Catherine i Hassanowi z recepcji – za ich serdeczność, uśmiech i gotowość do pomocy w każdej sytuacji. Dodatkowym atutem jest spa, w którym można się w pełni zrelaksować i skorzystać z doskonałych zabiegów. Jaz Amaluna to miejsce z wyjątkową atmosferą i wspaniałym personelem. Z całego serca polecamy ten hotel każdemu, kto marzy o spokojnych, luksusowych wakacjach na Zanzibarze. Na pewno tu wrócimy! Anna i Alicja
- Żaneta P2026-04-05Wyjątkowy
Byłam w tym hotelu na wyjeździe urodzinowym i było naprawdę bardzo fajnie. Hotel jest spokojny, więc to idealne miejsce, żeby się zrelaksować i odpocząć od wszystkiego. Cały obiekt jest bardzo nowoczesny, wygląda momentami jak z bajki. Jeśli chodzi o jedzenie, to było idealne – duży wybór i świetna jakość, absolutnie niczego mi nie brakowało. Bardzo polecam to miejsce na taki wypad!
- Katarzyna K2026-03-22Wyjątkowy
Byliśmy z partnerem w drugiej połowie marca, hotel bardzo czysty, pokoje sprzątane są 2 razy dziennie , hotel ma bardzo ładny ogród, obsługa jest bardzo przyjemna i pomocna. Idealny basen do kąpieli.
