Kleopatra Atlas - informacje
Najpopularniejsze udogodnienia:
- Hotel 16+
- Spa
- TUI Service Center 24/7 + TUI App
Położenie:
- w centrum Alanyi
- ok. 100 m od plaży
- czas dojazdu z lotniska ok. 120 min
- Lokalizacja
- Jakość noclegu
- Pokoje
- Obsługa
- Wartość
- Czystość
- Malgorzata S2026-07-05Wyjątkowy
Hotel w którym można odpocząć. Kameralny , bez dzieci, zbędnych animacji i głośnej muzyki ( czasem słychać tą z za okna ale na to nie ma wpływu) . Pokoje sprzątane codziennie, wymieniane ręczniki i świeża woda w lodówce. Obsługa jest niesamowita. Wszyscy uśmiechnięci, przyjaźni, pomocni. Natalia wita gości od progu ( mówi w wielu językach co jest ogromnym plusem ) oprowadza, zawsze służy radą. Barmani i kelnerzy zawsze uśmiechnięci, mili i przyjaźni. Mimo bariery językowej nawiązują nienachalny kontakt z gośćmi, co robi bardzo dobry klimat. Jestem pod wrażeniem pracowitości całej załogi, wszyscy uwijają się jak mróweczki. Posiłki naprawdę smaczne, różnorodne, ciepłe. Duży wybór surówek I dodatków. Jedyny minus posiłków to widelce ( błagam wymieńcie je, te są okropne! trzeba walczyć żeby coś na nie nabić ;) Czysty basen, nie było problemów z miejscami. Plaza Kleopatry w odległości kilku kroków z jasnym drobnym żwirkiem, można wynajac leżak lub rozłożyć swoje ręczniki. Plaża z barem hotelowym ( gdzie napoje w opcji all są w cenie) jest troszkę dalej ( ok 1 km , można dojść spacerem w 15 min lub podjechać bezpłatnym busem z hotelu ) jest piaszczysta :))) Hotel w ofercie posiada zabiegi pielęgnacyjne tj hammam i masaże. Co dziwne nie ma o tym słowa w opisie hotelu :( A szkoda! Masażystki są cudowne. Piling po którym opalenizna błyszczy jak zloto i mocny masaż całego ciała były rewelacyjne i w super senie. Korzystaliśmy dwukrotnie w trakcie pobytu ( niewiedząc, że w hotelu jest taka usługa byłam bliska zarezerwowania jej przed wylotem w innym miejscu, myślę, że wielu gości tak robi a mając już rezerwacje gdzie indziej nie korzysta już z tej opcji w hotelu). Ogólnie jesteśmy mega zadowoleni z pobytu. Atrakcje na wyciągnięcie ręki. Nawet jeśli nie wszystko technicznie jest perfekcyjne to i tak całokształt pobytu oceniam bardzo pozytywnie.
- Barbara K2026-04-25Wyjątkowy
Jesteśmy bardzo zadowoleni z. pobytu w Hotelu Kleopatra Atlas. Lokalizacja hotelu jest w centrum miasta, blisko kolejki linowej, 100 metrów od pięknej plaży Kleopatra . Atmosfera w hotelu jest bardzo przyjazna. Personel miły i uprzejmy. Pani Natalia zawsze pomocna i opiekuńcza. To ona pomaga gościom hotelowym we wszystkich ich potrzebach. Jest dobrym duchem tego hotelu. Wyżywienie jest bardzo smaczne i urozmaicone. Codziennie różnorodne ciasta, torty. Także nie zabrakło tu różnych owoców. W hotelu znajduje się Spa, Hamam , można także zrobić makijaż permanentny. W Alanyi, w Side , Managvat korzystałam kilkakrotnie z masaży i chcę podkreślić, że w Hotelu Atlas są najlepsze masaże wykonywane przez przemiłe profesjonalistki Panie z Tajlandii. Byłam pod ogromnym wrażeniem po masażach mając skalę porównawczą z masażami w innych ośrodkach. Ja i mój mąż serdecznie polecamy Hotel Kleopatra Atlas.
- Marek B2026-04-16
Głównym atutem hotelu jest lokalizacja w samym centrum miasta, stąd hotel typowo miejski bez atrakcji. Obsługa stara się i jest dość uprzejma. Pokoje różnej wielkości. Można trafić wygodny i przestronny, ale też mały i ciasny. Ponadto pokoje ekonomiczne mogą być poniżej poziomu gruntu z uwagi na różnicę wzniesień. Wówczas mieszkamy w norze. Sprzątanie każdego dnia, nie ma problemów z wymianą ręczników, czy pościeli. Pokoje od strony ulicy - trzeba liczyć się z hałasem, szyby pojedyncze, co sprawia wrażenie otwartego okna. Basen mały, podobnie liczba leżaków. Jedzenie dobre mimo skromnego wyboru. W sezonie będzie tłoczno i stanie w kolejkach wszędzie gwarantowane. Hotel godny polecenia w miesiącach wiosennych i jesiennych w cenie last do 1,5 tyś.
