
Razem z rodziną wybraliśmy ten hotel ze względu na dziecko. Jeśli chodzi o ogólne wrażenie to jest ono pozytywne. Poniżej zalety i wady hotelu. Zalety: - pokoje sprzątane codziennie, ręczniki wymieniane codziennie (komplet) - duża ilość barów z przekąskami dla dzieci (naleśniki na słodko i na słono, lody, frytki nuggetsy, paluszki rybne, hot wingsy, owoce itd.) na prawdę czasami nawet nie trzeba było chodzić do restauracji na obiad; - bary z alkoholami z całkiem dużym wyborem - cały kompleks jest ogromny z kilkoma basenami - animacje dla dzieci codziennie oraz codziennie jakieś show (magik, komedie, konkursy itd) - pomimo dobrej znajomości angielskiego miło że obsługa na recepcji hotelu mówiła w języku polskim - manager hotelu, Agnes, wspaniała! Również obsługiwała Polaków w języku polskim i starała się dla wszystkich znaleźć rozwiązanie przedłużenia doby hotelowej jeśli lot powrotny był późno! Ogromny plus za to! - na plus brak głośnej muzyki na basenach, co umożliwiało spokojny wypoczynek - jedzenie z bardzo dużym wyborem, z dziecięcym menu, codziennie oprócz standardowych rzeczy serwowanych typowo dla all inclusive dodatkowo było serwowane coś ekstra: burgery, gyros, pieczona kaczka, sushi, różnego rodzaju pieczone mięsa, regionalne przysmaki itd. I każdy mógł skorzystać 3x z restauracji ala carte z wcześniejszą rezerwacją - na plus przystanek na przeciwko wejścia do hotelu gdzie zatrzymywała się kolejką/mini pociągiem, którą można było wybrać się na godzinną przejażdżkę i wysiąść po drodze w różnych miejscach, super dla dzieci! - pokoje czyste z sejfem, telefonem, klimatyzacja, powitalnym winem, ekspresem do kawy, suszarką, i podstawowymi kosmetykami. - - - Na oknach siatki przeciwko owadom, - ratownik przy basenie - w hotelu 2 sklepy z wszystkimi rzeczami od pampersów, kosmetyków, akcesoriami do wody po ubrania i pamiątki - szybkie WiFi - ze względu na duży obszar w hotelu na miejscu dostępne są pojazdy typu meleks z kierowcą które rozwoziły gości w różne miejsca na terenie hotelu - dostępność spa i siłowni na plus ale nie korzystaliśmy więc nie ocenimy jakości; Wady: - plaża - pomimo tego że jest bardzo blisko to jest całkowicie kamienista, dosyć zaniedbana, a zejście do morza bardzo strome, wystarczyły 3 małe kroki i woda jest już głęboka. Dla malych dzieci bardzo słaba. Bez butów do wody można zapomnieć o korzystaniu z morza i plaży. - basen: pomimo tego że głównie szukaliśmy atrakcji basenowych dla dzieci, rozczarował nas fakt że na zdjęciu widocznym w ofercie jest niebieska zjeżdżalnia „ośmiornica” której w hotelu nie ma, w tym miejscu jest zrobione specjalne podłoże z kurtynami wodnymi bez basenu. Bardzo nas to rozczarowało. Przy głównym budynku z recepcją był dostępny mały brodzik z 3 małymi zjeżdżalniami. Dla starszych dzieci było więcej atrakcji i zjeżdżalni. Baseny nie były w ogóle odkurzane/oczyszczane więc piasek i inne rzeczy na dnie uprzykrzały kąpieli w brodziku. Dodatkowo tereny wokół basenu ani razu nie były polewane wodą czy czyszczone (a przynajmniej my nie widzieliśmy); - woda w pokoju w łazience lała się raz zimna raz gorąca, nie dało się ustawić normalnej temperatury wody. Kąpiel z małym dzieckiem dosyć trudna. Ogólne wrażenia z pobytu na plus. Byliśmy w pokoju 3147 z dosyć dużym balkonem co również było na plus.
Bardzo udany pobyt w Lindos Imperial Resort & Spa. Hotel jest czysty, zadbany i dobrze utrzymany. Pokoje były regularnie sprzątane, a baseny i teren całego obiektu zawsze wyglądały bardzo dobrze. Obsługa zasługuje na duże uznanie – wszyscy pracownicy są mili, pomocni i życzliwi. Dużym plusem jest również możliwość skorzystania z pomocy polskojęzycznej obsługi, dzięki czemu można czuć się komfortowo i bez problemu załatwić każdą sprawę. Hotel jest idealnym miejscem dla rodzin z dziećmi. Na terenie obiektu znajduje się świetny aquapark, który zapewnia mnóstwo zabawy zarówno najmłodszym, jak i starszym gościom. Hotel oferuje także wiele atrakcji i ciekawych animacji dla dzieci oraz dorosłych. Wieczorami organizowane są bardzo udane animacje i programy rozrywkowe, dzięki którym każdy znajdzie coś dla siebie. Panuje tu świetna atmosfera, a cały obiekt sprawia wrażenie bezpiecznego i dobrze zorganizowanego. Zdecydowanie polecam ten hotel osobom szukającym komfortowego wypoczynku w pięknym miejscu. Chętnie wróciłbym tutaj ponownie. Pokój 1121
Pobyt w Lindos Imperial Resort & Spa był fantastyczny! Hotel jest pięknie położony, oferuje wspaniałe widoki na morze oraz bardzo zadbane tereny. Pokoje są przestronne, czyste i komfortowe, a obsługa niezwykle uprzejma i pomocna. Dużym atutem jest różnorodność i jakość serwowanych posiłków – każdy znajdzie coś dla siebie. Baseny, zjeżdżalnie oraz liczne atrakcje sprawiają, że jest to idealne miejsce zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i par szukających relaksu. Plaża znajduje się blisko hotelu, a atmosfera przez cały pobyt była wyjątkowo przyjazna. Zdecydowanie polecam ten hotel i chętnie wrócę tam ponownie!
Hotel jest położony w pięknej okolicy. Panuje tu miła atmosfera. Wieczorami panuje cisza i spokój.Personel jest niezwykle pomocny, zasługuje na najwyższą ocenę, zwłaszcza Pani Agnes która w każdej nurtującej nas sprawie znajdowała dla nas czas i pomoc. Jedzenie jest pyszne i urozmaicone więc na pewno każdy znajdzie odpowiednie menu dla siebie. Pokoje są czyste i dobrze wyposażone , codziennie sprzątane. Hotel przy samej plaży to dla nas bardzo duży atut. Na terenie całego ośrodka jest bardzo czysto i spokojnie także odpoczywa się super. Fajne animacje przy aqua parku. Bardzo polecamy te hotel i z przyjemnością tu wrócimy. Polecamy Dana i Jacek z pokoju 1122. Pozdrawiamy serdecznie cały personel :))
Pobyt w hotelu Lindos Imperial Resort & Spa był fantastyczny . Hotel położony jest w pięknej lokalizacji przy plaży , oferuje komfortowe i czyste pokoje oraz bardzo bogatą ofertę all inclusive. Na szczególne wyróżnienie zasługuje uprzejma i pomocna obsługa, która dba o gości na każdym kroku. Aquapark oraz liczne atrakcje sprawiają, że jest to idealne miejsce zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i par szukających relaksu. Szczególnie podziękowania należą się managerce Agnes, która jest zawsze uśmiechnięta, niezwykle pomocna i bardzo sympatyczna. Zdecydowanie polecam ten hotel i z przyjemnością wrócę tam z powrotem. Pokój 1119 😉🌟
Razem z rodziną wybraliśmy ten hotel ze względu na dziecko. Jeśli chodzi o ogólne wrażenie to jest ono pozytywne. Poniżej zalety i wady hotelu. Zalety: - pokoje sprzątane codziennie, ręczniki wymieniane codziennie (komplet) - duża ilość barów z przekąskami dla dzieci (naleśniki na słodko i na słono, lody, frytki nuggetsy, paluszki rybne, hot wingsy, owoce itd.) na prawdę czasami nawet nie trzeba było chodzić do restauracji na obiad; - bary z alkoholami z całkiem dużym wyborem - cały kompleks jest ogromny z kilkoma basenami - animacje dla dzieci codziennie oraz codziennie jakieś show (magik, komedie, konkursy itd) - pomimo dobrej znajomości angielskiego miło że obsługa na recepcji hotelu mówiła w języku polskim - manager hotelu, Agnes, wspaniała! Również obsługiwała Polaków w języku polskim i starała się dla wszystkich znaleźć rozwiązanie przedłużenia doby hotelowej jeśli lot powrotny był późno! Ogromny plus za to! - na plus brak głośnej muzyki na basenach, co umożliwiało spokojny wypoczynek - jedzenie z bardzo dużym wyborem, z dziecięcym menu, codziennie oprócz standardowych rzeczy serwowanych typowo dla all inclusive dodatkowo było serwowane coś ekstra: burgery, gyros, pieczona kaczka, sushi, różnego rodzaju pieczone mięsa, regionalne przysmaki itd. I każdy mógł skorzystać 3x z restauracji ala carte z wcześniejszą rezerwacją - na plus przystanek na przeciwko wejścia do hotelu gdzie zatrzymywała się kolejką/mini pociągiem, którą można było wybrać się na godzinną przejażdżkę i wysiąść po drodze w różnych miejscach, super dla dzieci! - pokoje czyste z sejfem, telefonem, klimatyzacja, powitalnym winem, ekspresem do kawy, suszarką, i podstawowymi kosmetykami. - - - Na oknach siatki przeciwko owadom, - ratownik przy basenie - w hotelu 2 sklepy z wszystkimi rzeczami od pampersów, kosmetyków, akcesoriami do wody po ubrania i pamiątki - szybkie WiFi - ze względu na duży obszar w hotelu na miejscu dostępne są pojazdy typu meleks z kierowcą które rozwoziły gości w różne miejsca na terenie hotelu - dostępność spa i siłowni na plus ale nie korzystaliśmy więc nie ocenimy jakości; Wady: - plaża - pomimo tego że jest bardzo blisko to jest całkowicie kamienista, dosyć zaniedbana, a zejście do morza bardzo strome, wystarczyły 3 małe kroki i woda jest już głęboka. Dla malych dzieci bardzo słaba. Bez butów do wody można zapomnieć o korzystaniu z morza i plaży. - basen: pomimo tego że głównie szukaliśmy atrakcji basenowych dla dzieci, rozczarował nas fakt że na zdjęciu widocznym w ofercie jest niebieska zjeżdżalnia „ośmiornica” której w hotelu nie ma, w tym miejscu jest zrobione specjalne podłoże z kurtynami wodnymi bez basenu. Bardzo nas to rozczarowało. Przy głównym budynku z recepcją był dostępny mały brodzik z 3 małymi zjeżdżalniami. Dla starszych dzieci było więcej atrakcji i zjeżdżalni. Baseny nie były w ogóle odkurzane/oczyszczane więc piasek i inne rzeczy na dnie uprzykrzały kąpieli w brodziku. Dodatkowo tereny wokół basenu ani razu nie były polewane wodą czy czyszczone (a przynajmniej my nie widzieliśmy); - woda w pokoju w łazience lała się raz zimna raz gorąca, nie dało się ustawić normalnej temperatury wody. Kąpiel z małym dzieckiem dosyć trudna. Ogólne wrażenia z pobytu na plus. Byliśmy w pokoju 3147 z dosyć dużym balkonem co również było na plus.
Bardzo udany pobyt w Lindos Imperial Resort & Spa. Hotel jest czysty, zadbany i dobrze utrzymany. Pokoje były regularnie sprzątane, a baseny i teren całego obiektu zawsze wyglądały bardzo dobrze. Obsługa zasługuje na duże uznanie – wszyscy pracownicy są mili, pomocni i życzliwi. Dużym plusem jest również możliwość skorzystania z pomocy polskojęzycznej obsługi, dzięki czemu można czuć się komfortowo i bez problemu załatwić każdą sprawę. Hotel jest idealnym miejscem dla rodzin z dziećmi. Na terenie obiektu znajduje się świetny aquapark, który zapewnia mnóstwo zabawy zarówno najmłodszym, jak i starszym gościom. Hotel oferuje także wiele atrakcji i ciekawych animacji dla dzieci oraz dorosłych. Wieczorami organizowane są bardzo udane animacje i programy rozrywkowe, dzięki którym każdy znajdzie coś dla siebie. Panuje tu świetna atmosfera, a cały obiekt sprawia wrażenie bezpiecznego i dobrze zorganizowanego. Zdecydowanie polecam ten hotel osobom szukającym komfortowego wypoczynku w pięknym miejscu. Chętnie wróciłbym tutaj ponownie. Pokój 1121
Lindos Imperial Resort & Spa

Razem z rodziną wybraliśmy ten hotel ze względu na dziecko. Jeśli chodzi o ogólne wrażenie to jest ono pozytywne. Poniżej zalety i wady hotelu. Zalety: - pokoje sprzątane codziennie, ręczniki wymieniane codziennie (komplet) - duża ilość barów z przekąskami dla dzieci (naleśniki na słodko i na słono, lody, frytki nuggetsy, paluszki rybne, hot wingsy, owoce itd.) na prawdę czasami nawet nie trzeba było chodzić do restauracji na obiad; - bary z alkoholami z całkiem dużym wyborem - cały kompleks jest ogromny z kilkoma basenami - animacje dla dzieci codziennie oraz codziennie jakieś show (magik, komedie, konkursy itd) - pomimo dobrej znajomości angielskiego miło że obsługa na recepcji hotelu mówiła w języku polskim - manager hotelu, Agnes, wspaniała! Również obsługiwała Polaków w języku polskim i starała się dla wszystkich znaleźć rozwiązanie przedłużenia doby hotelowej jeśli lot powrotny był późno! Ogromny plus za to! - na plus brak głośnej muzyki na basenach, co umożliwiało spokojny wypoczynek - jedzenie z bardzo dużym wyborem, z dziecięcym menu, codziennie oprócz standardowych rzeczy serwowanych typowo dla all inclusive dodatkowo było serwowane coś ekstra: burgery, gyros, pieczona kaczka, sushi, różnego rodzaju pieczone mięsa, regionalne przysmaki itd. I każdy mógł skorzystać 3x z restauracji ala carte z wcześniejszą rezerwacją - na plus przystanek na przeciwko wejścia do hotelu gdzie zatrzymywała się kolejką/mini pociągiem, którą można było wybrać się na godzinną przejażdżkę i wysiąść po drodze w różnych miejscach, super dla dzieci! - pokoje czyste z sejfem, telefonem, klimatyzacja, powitalnym winem, ekspresem do kawy, suszarką, i podstawowymi kosmetykami. - - - Na oknach siatki przeciwko owadom, - ratownik przy basenie - w hotelu 2 sklepy z wszystkimi rzeczami od pampersów, kosmetyków, akcesoriami do wody po ubrania i pamiątki - szybkie WiFi - ze względu na duży obszar w hotelu na miejscu dostępne są pojazdy typu meleks z kierowcą które rozwoziły gości w różne miejsca na terenie hotelu - dostępność spa i siłowni na plus ale nie korzystaliśmy więc nie ocenimy jakości; Wady: - plaża - pomimo tego że jest bardzo blisko to jest całkowicie kamienista, dosyć zaniedbana, a zejście do morza bardzo strome, wystarczyły 3 małe kroki i woda jest już głęboka. Dla malych dzieci bardzo słaba. Bez butów do wody można zapomnieć o korzystaniu z morza i plaży. - basen: pomimo tego że głównie szukaliśmy atrakcji basenowych dla dzieci, rozczarował nas fakt że na zdjęciu widocznym w ofercie jest niebieska zjeżdżalnia „ośmiornica” której w hotelu nie ma, w tym miejscu jest zrobione specjalne podłoże z kurtynami wodnymi bez basenu. Bardzo nas to rozczarowało. Przy głównym budynku z recepcją był dostępny mały brodzik z 3 małymi zjeżdżalniami. Dla starszych dzieci było więcej atrakcji i zjeżdżalni. Baseny nie były w ogóle odkurzane/oczyszczane więc piasek i inne rzeczy na dnie uprzykrzały kąpieli w brodziku. Dodatkowo tereny wokół basenu ani razu nie były polewane wodą czy czyszczone (a przynajmniej my nie widzieliśmy); - woda w pokoju w łazience lała się raz zimna raz gorąca, nie dało się ustawić normalnej temperatury wody. Kąpiel z małym dzieckiem dosyć trudna. Ogólne wrażenia z pobytu na plus. Byliśmy w pokoju 3147 z dosyć dużym balkonem co również było na plus.
Bardzo udany pobyt w Lindos Imperial Resort & Spa. Hotel jest czysty, zadbany i dobrze utrzymany. Pokoje były regularnie sprzątane, a baseny i teren całego obiektu zawsze wyglądały bardzo dobrze. Obsługa zasługuje na duże uznanie – wszyscy pracownicy są mili, pomocni i życzliwi. Dużym plusem jest również możliwość skorzystania z pomocy polskojęzycznej obsługi, dzięki czemu można czuć się komfortowo i bez problemu załatwić każdą sprawę. Hotel jest idealnym miejscem dla rodzin z dziećmi. Na terenie obiektu znajduje się świetny aquapark, który zapewnia mnóstwo zabawy zarówno najmłodszym, jak i starszym gościom. Hotel oferuje także wiele atrakcji i ciekawych animacji dla dzieci oraz dorosłych. Wieczorami organizowane są bardzo udane animacje i programy rozrywkowe, dzięki którym każdy znajdzie coś dla siebie. Panuje tu świetna atmosfera, a cały obiekt sprawia wrażenie bezpiecznego i dobrze zorganizowanego. Zdecydowanie polecam ten hotel osobom szukającym komfortowego wypoczynku w pięknym miejscu. Chętnie wróciłbym tutaj ponownie. Pokój 1121
Pobyt w Lindos Imperial Resort & Spa był fantastyczny! Hotel jest pięknie położony, oferuje wspaniałe widoki na morze oraz bardzo zadbane tereny. Pokoje są przestronne, czyste i komfortowe, a obsługa niezwykle uprzejma i pomocna. Dużym atutem jest różnorodność i jakość serwowanych posiłków – każdy znajdzie coś dla siebie. Baseny, zjeżdżalnie oraz liczne atrakcje sprawiają, że jest to idealne miejsce zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i par szukających relaksu. Plaża znajduje się blisko hotelu, a atmosfera przez cały pobyt była wyjątkowo przyjazna. Zdecydowanie polecam ten hotel i chętnie wrócę tam ponownie!
Hotel jest położony w pięknej okolicy. Panuje tu miła atmosfera. Wieczorami panuje cisza i spokój.Personel jest niezwykle pomocny, zasługuje na najwyższą ocenę, zwłaszcza Pani Agnes która w każdej nurtującej nas sprawie znajdowała dla nas czas i pomoc. Jedzenie jest pyszne i urozmaicone więc na pewno każdy znajdzie odpowiednie menu dla siebie. Pokoje są czyste i dobrze wyposażone , codziennie sprzątane. Hotel przy samej plaży to dla nas bardzo duży atut. Na terenie całego ośrodka jest bardzo czysto i spokojnie także odpoczywa się super. Fajne animacje przy aqua parku. Bardzo polecamy te hotel i z przyjemnością tu wrócimy. Polecamy Dana i Jacek z pokoju 1122. Pozdrawiamy serdecznie cały personel :))
Pobyt w hotelu Lindos Imperial Resort & Spa był fantastyczny . Hotel położony jest w pięknej lokalizacji przy plaży , oferuje komfortowe i czyste pokoje oraz bardzo bogatą ofertę all inclusive. Na szczególne wyróżnienie zasługuje uprzejma i pomocna obsługa, która dba o gości na każdym kroku. Aquapark oraz liczne atrakcje sprawiają, że jest to idealne miejsce zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i par szukających relaksu. Szczególnie podziękowania należą się managerce Agnes, która jest zawsze uśmiechnięta, niezwykle pomocna i bardzo sympatyczna. Zdecydowanie polecam ten hotel i z przyjemnością wrócę tam z powrotem. Pokój 1119 😉🌟
Razem z rodziną wybraliśmy ten hotel ze względu na dziecko. Jeśli chodzi o ogólne wrażenie to jest ono pozytywne. Poniżej zalety i wady hotelu. Zalety: - pokoje sprzątane codziennie, ręczniki wymieniane codziennie (komplet) - duża ilość barów z przekąskami dla dzieci (naleśniki na słodko i na słono, lody, frytki nuggetsy, paluszki rybne, hot wingsy, owoce itd.) na prawdę czasami nawet nie trzeba było chodzić do restauracji na obiad; - bary z alkoholami z całkiem dużym wyborem - cały kompleks jest ogromny z kilkoma basenami - animacje dla dzieci codziennie oraz codziennie jakieś show (magik, komedie, konkursy itd) - pomimo dobrej znajomości angielskiego miło że obsługa na recepcji hotelu mówiła w języku polskim - manager hotelu, Agnes, wspaniała! Również obsługiwała Polaków w języku polskim i starała się dla wszystkich znaleźć rozwiązanie przedłużenia doby hotelowej jeśli lot powrotny był późno! Ogromny plus za to! - na plus brak głośnej muzyki na basenach, co umożliwiało spokojny wypoczynek - jedzenie z bardzo dużym wyborem, z dziecięcym menu, codziennie oprócz standardowych rzeczy serwowanych typowo dla all inclusive dodatkowo było serwowane coś ekstra: burgery, gyros, pieczona kaczka, sushi, różnego rodzaju pieczone mięsa, regionalne przysmaki itd. I każdy mógł skorzystać 3x z restauracji ala carte z wcześniejszą rezerwacją - na plus przystanek na przeciwko wejścia do hotelu gdzie zatrzymywała się kolejką/mini pociągiem, którą można było wybrać się na godzinną przejażdżkę i wysiąść po drodze w różnych miejscach, super dla dzieci! - pokoje czyste z sejfem, telefonem, klimatyzacja, powitalnym winem, ekspresem do kawy, suszarką, i podstawowymi kosmetykami. - - - Na oknach siatki przeciwko owadom, - ratownik przy basenie - w hotelu 2 sklepy z wszystkimi rzeczami od pampersów, kosmetyków, akcesoriami do wody po ubrania i pamiątki - szybkie WiFi - ze względu na duży obszar w hotelu na miejscu dostępne są pojazdy typu meleks z kierowcą które rozwoziły gości w różne miejsca na terenie hotelu - dostępność spa i siłowni na plus ale nie korzystaliśmy więc nie ocenimy jakości; Wady: - plaża - pomimo tego że jest bardzo blisko to jest całkowicie kamienista, dosyć zaniedbana, a zejście do morza bardzo strome, wystarczyły 3 małe kroki i woda jest już głęboka. Dla malych dzieci bardzo słaba. Bez butów do wody można zapomnieć o korzystaniu z morza i plaży. - basen: pomimo tego że głównie szukaliśmy atrakcji basenowych dla dzieci, rozczarował nas fakt że na zdjęciu widocznym w ofercie jest niebieska zjeżdżalnia „ośmiornica” której w hotelu nie ma, w tym miejscu jest zrobione specjalne podłoże z kurtynami wodnymi bez basenu. Bardzo nas to rozczarowało. Przy głównym budynku z recepcją był dostępny mały brodzik z 3 małymi zjeżdżalniami. Dla starszych dzieci było więcej atrakcji i zjeżdżalni. Baseny nie były w ogóle odkurzane/oczyszczane więc piasek i inne rzeczy na dnie uprzykrzały kąpieli w brodziku. Dodatkowo tereny wokół basenu ani razu nie były polewane wodą czy czyszczone (a przynajmniej my nie widzieliśmy); - woda w pokoju w łazience lała się raz zimna raz gorąca, nie dało się ustawić normalnej temperatury wody. Kąpiel z małym dzieckiem dosyć trudna. Ogólne wrażenia z pobytu na plus. Byliśmy w pokoju 3147 z dosyć dużym balkonem co również było na plus.
Bardzo udany pobyt w Lindos Imperial Resort & Spa. Hotel jest czysty, zadbany i dobrze utrzymany. Pokoje były regularnie sprzątane, a baseny i teren całego obiektu zawsze wyglądały bardzo dobrze. Obsługa zasługuje na duże uznanie – wszyscy pracownicy są mili, pomocni i życzliwi. Dużym plusem jest również możliwość skorzystania z pomocy polskojęzycznej obsługi, dzięki czemu można czuć się komfortowo i bez problemu załatwić każdą sprawę. Hotel jest idealnym miejscem dla rodzin z dziećmi. Na terenie obiektu znajduje się świetny aquapark, który zapewnia mnóstwo zabawy zarówno najmłodszym, jak i starszym gościom. Hotel oferuje także wiele atrakcji i ciekawych animacji dla dzieci oraz dorosłych. Wieczorami organizowane są bardzo udane animacje i programy rozrywkowe, dzięki którym każdy znajdzie coś dla siebie. Panuje tu świetna atmosfera, a cały obiekt sprawia wrażenie bezpiecznego i dobrze zorganizowanego. Zdecydowanie polecam ten hotel osobom szukającym komfortowego wypoczynku w pięknym miejscu. Chętnie wróciłbym tutaj ponownie. Pokój 1121
Lindos Imperial Resort & Spa - informacje
Najpopularniejsze udogodnienia:
- Darmowe Wi-Fi
- Menu dla dzieci
- Plac zabaw
- Spa
- Kryty basen
- Dla rodzin
- TUI Service Center 24/7 + TUI App
Położenie:
- ok. 14 km od centrum miasteczka Lindos
- w pobliżu sklepów i restauracji
- bezpośrednio przy plaży
- czas dojazdu z lotniska ok. 80 min
- ok. 400 m od przystanku autobusowego
- Jakość noclegu
- Lokalizacja
- Pokoje
- Obsługa
- Wartość
- Czystość
- Maja P2026-06-19Wyjątkowy
Bardzo udany pobyt w Lindos Imperial Resort & Spa. Hotel jest czysty, zadbany i dobrze utrzymany. Pokoje były regularnie sprzątane, a baseny i teren całego obiektu zawsze wyglądały bardzo dobrze. Obsługa zasługuje na duże uznanie – wszyscy pracownicy są mili, pomocni i życzliwi. Dużym plusem jest również możliwość skorzystania z pomocy polskojęzycznej obsługi, dzięki czemu można czuć się komfortowo i bez problemu załatwić każdą sprawę. Hotel jest idealnym miejscem dla rodzin z dziećmi. Na terenie obiektu znajduje się świetny aquapark, który zapewnia mnóstwo zabawy zarówno najmłodszym, jak i starszym gościom. Hotel oferuje także wiele atrakcji i ciekawych animacji dla dzieci oraz dorosłych. Wieczorami organizowane są bardzo udane animacje i programy rozrywkowe, dzięki którym każdy znajdzie coś dla siebie. Panuje tu świetna atmosfera, a cały obiekt sprawia wrażenie bezpiecznego i dobrze zorganizowanego. Zdecydowanie polecam ten hotel osobom szukającym komfortowego wypoczynku w pięknym miejscu. Chętnie wróciłbym tutaj ponownie. Pokój 1121
- Elżbieta P2026-06-19Wyjątkowy
Pobyt w Lindos Imperial Resort & Spa był fantastyczny! Hotel jest pięknie położony, oferuje wspaniałe widoki na morze oraz bardzo zadbane tereny. Pokoje są przestronne, czyste i komfortowe, a obsługa niezwykle uprzejma i pomocna. Dużym atutem jest różnorodność i jakość serwowanych posiłków – każdy znajdzie coś dla siebie. Baseny, zjeżdżalnie oraz liczne atrakcje sprawiają, że jest to idealne miejsce zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i par szukających relaksu. Plaża znajduje się blisko hotelu, a atmosfera przez cały pobyt była wyjątkowo przyjazna. Zdecydowanie polecam ten hotel i chętnie wrócę tam ponownie!
- Danuta M2026-06-19Wyjątkowy
Hotel jest położony w pięknej okolicy. Panuje tu miła atmosfera. Wieczorami panuje cisza i spokój.Personel jest niezwykle pomocny, zasługuje na najwyższą ocenę, zwłaszcza Pani Agnes która w każdej nurtującej nas sprawie znajdowała dla nas czas i pomoc. Jedzenie jest pyszne i urozmaicone więc na pewno każdy znajdzie odpowiednie menu dla siebie. Pokoje są czyste i dobrze wyposażone , codziennie sprzątane. Hotel przy samej plaży to dla nas bardzo duży atut. Na terenie całego ośrodka jest bardzo czysto i spokojnie także odpoczywa się super. Fajne animacje przy aqua parku. Bardzo polecamy te hotel i z przyjemnością tu wrócimy. Polecamy Dana i Jacek z pokoju 1122. Pozdrawiamy serdecznie cały personel :))
Aż 57 201
Klientów skorzystało z pomocy w ramach dodatkowego ubezpieczenia od nagłych zachorowań i wypadków
689 420 zł
tyle wyniósł koszt obsługi medycznej pokryty jednorazowo przez ubezpieczyciela
Aż 9002
w przypadku tylu rezerwacji Klienci otrzymali zwrot kosztów wakacji w ramach ubezpieczenia od rezygnacji
Większość Klientów
rozszerza ubezpieczenia o pakiet All Inclusive - rozszerzenie ochrony od kosztów leczenia i następstw nieszczęśliwych wypadków o zdarzenia zaistniałe pod wpływem alkoholu
Dane Mondial Assistance
Sprawdź szczegóły wariantów ochrony »