Narty i dojazd własny – oferta na sezon zimowy 22/23

Panorama,View,Around,Top,Of,Mont,Blanc,Mountain,Peak,,Highest

Z przyjemnością informujemy o starcie sprzedaży ofert z dojazdem własnym i na narty na sezon zimowy 22/23. Już dziś warto zaplanować zimowe szaleństwo na najlepszych europejskich stokach lub urlop wypoczynkowy w ulubionym mieście w Polsce, Czechach czy na Słowacji.

Oferta TUI na sezon zimowy 22/23 to sprawdzone i chętnie wybierane przez klientów hotele w atrakcyjnych cenach. Przy rezerwacji oferty Zima 22/23 z pakietem korzyści – narty, dojazd własny i city break zaliczka wynosi zaledwie 5%, resztę wartości wycieczki należy dopłacić dopiero na 16 dni przed wyjazdem. Do 16 dni (włącznie) przed wyjazdem można również bezpłatnie anulować rezerwację z dojazdem własnym bez ponoszenia kosztów anulacji oraz ze zwrotem opłaconej wcześniej zaliczki.

Lista aktualnie dostępnych do sprzedaży kierunków obejmuje: Polskę, Czechy, Słowację, Bułgarię, Włochy, Austrię, Szwajcarię oraz Francję. Nowością na ten sezon są Alpy Francuskie. Ten malowniczy kierunek, będący częścią regionu Owernia-Rodan-Alpy, znajduje się w południowo-wschodniej części Francji i jest gwarantem niezapomnianych widoków i udanego, aktywnego wypoczynku.

Zachęcamy do zakupów na naszej stronie internetowej, w wybranym punkcie sprzedaży (www.tui.pl/kontakt/biura-tui) lub za pomocą kontaktu z Telefonicznym Centrum Rezerwacji pod numerem telefonu 22 270 31 20.