866_LP_miejsca-w-samolocie_01.jpg

Teraz na wybranych rejsach czarterowych możesz z wyprzedzeniem zarezerwować ulubione miejsce. W ten sposób wspólnie z rodziną lub znajomymi zyskacie pewność, że będziecie siedzieć obok siebie. Rezerwacja miejsc w samolocie jest możliwa online podczas procesu zakupowego na stronie tui.pl lub w aplikacji mobilnej TUI. Jeżeli masz już rezerwację i chcesz dokupić miejsca w samolocie, przejdź do myTUI na stronie tui.pl lub w aplikacji mobilnej TUI i dokonaj zakupu w zakładce "Usługi dodatkowe". W celu dokupienia miejsc w samolocie możesz także skontaktować się z Centrum Rezerwacji TUI, dzwoniąc pod numer 22 270 31 20

CENA USŁUGI W JEDNĄ STRONĘ ZA OSOBĘ

45 zł

65 zł

95 zł

Bułgaria
Chorwacja
Cypr
Czarnogóra
Egipt
Grecja
Hiszpania
Tunezja
Turcja
Włochy

Madera
Portugalia
Wyspy Kanaryjskie
Zjednoczone Emiraty Arabskie

Kenia
Wyspy Zielonego Przylądka
Sri Lanka
Zanzibar

Od teraz na wybranych lotach Dreamlinerem LOT (Dominikana, Mauritius, Kenia, Zanzibar, Tajlandia) możesz zarezerwować ulubione miejsca.
Cena usługi w jedną stronę za osobę w poszczególnych klasach:

LOT CHARTERS Economy 130 PLN/os;
LOT CHARTERS Premium 250 PLN/os;
LOT CHARTERS Business 250 PLN/os.


NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:


Jeżeli podróżuję z osobą towarzyszącą, w samolocie zostaną nam przydzielone miejsca obok siebie?

Ze względu na kolejność przydzielania miejsc w check-in oraz konfigurację siedzeń w samolocie nie ma gwarancji zajęcia foteli obok siebie. Wcześniejsza rezerwacja miejsc w samolocie daje taką gwarancję.

Na ile dni przed podróżą można zarezerwować miejsca w samolocie?

Rezerwacja miejsc w samolocie jest możliwa już od chwili dokonywania zakupu (za pomocą wszystkich kanałów sprzedaży, w tym online) do 48 h przed planowanym wylotem na wakacje. Po tym czasie zarezerwowanie miejsc jest niemożliwe.

Co zyskuję dzięki wcześniejszemu zarezerwowaniu miejsc w samolocie?

Pierwszeństwo zajęcia konkretnego miejsca niezależnie od liczby osób znajdujących się w kolejce do odprawy. Tym samym zaoszczędzisz czas podczas tej procedury i usiądziesz tam, gdzie najbardziej lubisz.

Jak sprawdzić, czy na wybranym przeze mnie rejsie możliwa jest rezerwacja miejsc w samolocie?

Lista kierunków, na których możliwa jest rezerwacja miejsc w samolocie znajduje się w tabeli powyżej. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z punktem sprzedaży lub Telefonicznym Centrum Rezerwacji.

Czy po zarezerwowaniu miejsca w samolocie na wybranym rejsie mam gwarancję otrzymania tego samego miejsca podczas lotu powrotnego?

Ceny podane powyżej dotyczą przelotu w jedna stronę. W trakcie rezerwacji weryfikowana jest dostępność miejsc na obu trasach i jeżeli miejsce nie zostało wcześniej zarezerwowane, można je wybrać.

Jak zarezerwować miejsca w samolocie w przypadku rezerwacji online?

Rezerwacja miejsc w samolocie jest możliwa online podczas procesu zakupowego na stronie tui.pl lub w aplikacji mobilnej TUI. Jeżeli masz już rezerwację i chcesz dokupić miejsca w samolocie, przejdź do myTUI na stronie tui.pl lub w aplikacji mobilnej TUI i dokonaj zakupu w zakładce "Usługi dodatkowe". W celu dokupienia miejsc w samolocie możesz także skontaktować się z Centrum Rezerwacji TUI, dzwoniąc pod numer 22 270 31 2.

zadzwoń do nas
Centrum Rezerwacji TUI
22 270 31 20
Poniedziałek-piątek 09:00-20:00
Sobota-niedziela 10:00-18:00