Goście cenią ten hotel za...
- Czystość
Hotel Meierhof - informacje
Najpopularniejsze udogodnienia:
- TUI Service Center 24/7 + aplikacja TUI
- Czystość
- Lokalizacja
- Pokoje
- Obsługa
- Jakość noclegu
- Wartość
- andreasY6095UO2017-07-31
Miałem brunch z żoną. Jedzenie nie było szczególnie świeże, a obsługa była niezwykle powolna. To również semt kelner był particularu zły, że dzień to miejsce ma bardzo dziwny kolor w dekoracji wnętrz. Nie myślę o powrót
- Gaurav0992017-07-16Wyjątkowy
Zacznę od lokalizacji hotelu, zaraz naprzeciwko Horgen jezioro i obok super market. Sama droga do hotelu z Lucerny był niesamowity i malownicza. Budynek i pokoje są czyste, przestronne, wyposażone we wszystkie podstawowe udogodnienia. Pani w recepcji był bardzo uprzejmy i przyjazny. Pokoje Windows oferują dobre widoki na jezioro Horgen. Jednak jest to także naprzeciwko dworca kolejowego i może być czasami trochę głośno. Choć, okna są dźwiękoszczelne. To było trochę gorąco w nocy zatrzymaliśmy się i pokoje nie są wyposażone w klimatyzację. Na szczęście było to tego dnia padał deszcz i mają mały wentylator, który jest przydatny. Pokój posiada również herbaty bydło co nie okazało się znacznie podczas mojej podróży po Europie. Naprzeciwko hotelu znajduje się sklep, który serwuje Kebab przyzwoite jedzenie. Udało mi się zdobyć kilka dań wegetariańskich potraw. Supermarket obok hotelu jest dobre i rozsądne. Hotel oferuje bezpłatną kawę i herbatę dla gości w holu hotelu. ciekawą kolekcję herbata jest oferowane są także. Hotel będzie "śniadania w formie bufetu było dobre, personel był przyjazny. Nie zbadane hotelu poza tym. Ogólnie rzecz biorąc, ładny obiekt, warto odwiedzić następnym razem. Zatrzymalem się również na kilka dób - Ves - - brak kanałów. mieć trochę więcej wegetariańskich rzeczy.
- Shirley L2017-06-22
Nasz przewodnik zarezerwował nam w hotelu Meierhof na dwie noce. Hotel jest położony na jezioro. Piękne i spokojne. Pierwszego dnia po przyjeździe, pogoda była chłodna w 21 stopni C. udało nam się dojść do jeziora poprzez most nad głową. Widok był taki spokojny. Góry w tle, a piękny krystalicznie czyste jezioro. Mandarin kaczki i łabędzie od strony jeziora. Zrobiliśmy kilka zdjęć i fajne malownicza spacer po okolicy w godzinach wieczornych. W holu znajduje się nieco duszno i nie ma klimatyzacji w pokoju. Należy otworzyć okna na powiew świeżego powietrza. Dostaliśmy pokój na 2. piętrze nadzorują funkcjonowanie jeziora. Dzięki temu udało nam się obejrzeć zachód słońca i wschód słońca w godzinach porannych. Widok jest doskonała. Można po prostu otworzyć okno o 4 rano w godzinach porannych do oglądania niebieski i pomarańczowy Hue w panoramę i słońce pojawia się za górami. Jedynym minusem może za pokój z widokiem na jezioro jest hałas z kawiarni poniżej i po drugiej stronie ulicy. Jest Kebab sklep naprzeciwko hotelu, który serwuje pyszne Kebab w duże porcje. Zamyka się późno o 11:00. nastolatków mają tendencję do ręki wokół sklep na zewnątrz kawiarni w hotelu na dym i porozmawiać. W systemie Windows, nie słychać hałasu. W hotelu serwowane jest przez dwa bardzo, bardzo małe windy. W większości 3 bagaż z 2 osób może zmieścić się do windy. To jest dostawa wody w windy lobby na każdym piętrze, więc jest to bardzo wygodne, aby napełnić butelkę. Mają wody gazowanej i Naturale. Śniadanie w hotelu jest prosty, z płatków kukurydzianych, zwykle kiełbaski, jajecznica, ser pieczone pomidory i rogalika. Jest minimart obok serwisu drogowego schludny hotel położony nad jeziorem który sprzedaje soki, owoce, krakersy, kubek makaron i takie jedzenie. . . tak jak w 7 Eleven sklep z powrotem do domu. Można kupić wodę mineralną. Na tyłach hotelu, jest tam większy supermarketu, ale zamykają o 5:00 (lub 6:00), w weekendy i w ten sposób nie udało się odwiedzić ten supermarket. Są też inne restauracje w hotelach w promieniu 3 - 5 minut spacerem. Makarony, pizza dużo ręczników. Jest tam tajskiej restauracji choć nie pamiętam jego nazwy, ale jedzenie jest drogie i małe. Wcześnie rano spacer na zewnątrz hotelu jest zalecane. Świeże powietrze, ładne krajobrazy i spokojna. Uwielbiam to miejsce.