Welcome to the world of TUI

Please choose your tui website:

Rezerwuj teraz i zmień później w Pakiecie Elastycznym na Lato 2022

W Pakiecie Elastycznym, bez względu na okoliczności, zyskujesz możliwość nieograniczonych zmian rezerwacji do 25 dni przed wyjazdem w ramach tego samego sezonu oraz jednej zmiany na inny sezon. Możesz również przełożyć rezerwację z powodu pozytywnego wyniku testu na COVID-19 u Ciebie lub Twojego współlokatora z pokoju, nawet na jeden dzień przed wyjazdem.

Rezerwuj już teraz wybierając z szerokiej dostępności ofert w dobrych cenach, a później ewentualnie korzystaj z nieograniczonych zmian kierunku i terminu wyjazdu.

NOWOŚĆ: Rezerwuj teraz i zmień później w Pakiecie Elastycznym
Nieograniczona liczba zmian rezerwacji w ramach tego samego sezonu do 25 dni przed wyjazdem
✔ Możliwość zmiany na inny sezon w ramach aktualnej oferty do 25 dni przed wyjazdem
Przełóż wyjazd w przypadku pozytywnego wyniku testu nawet na jeden dzień przed wyjazdem
Złap dobrą cenę i skorzystaj z szerokiej dostępności pokoi, hoteli i terminów
✔ Cena Pakietu Elastycznego wynosi dla kierunków bliskich 50 zł/os., a dla kierunków egzotycznych 100 zł/os.

Najważniejsze informacje o Pakiecie Elastycznym:

  • Zyskujesz możliwość jednej zmiany rezerwacji na dowolny sezon z aktualnej oferty TUI z przelotem czarterowym oraz nielimitowanej liczby zmian rezerwacji w ramach tego samego sezonu.
  • Zmiana pakietowej imprezy turystycznej może dotyczyć tylko innej pakietowej imprezy turystycznej z przelotem czarterowym.
  • Cena rezerwacji po zmianie nie może być tańsza o więcej niż 10% od pierwotnej wartości umowy z zachowaniem tej samej liczby uczestników.
  • Zmieniając kierunek i/lub termin wyjazdu można jednocześnie zmienić: lotnisko wylotowe, hotel, liczbę pokoi, typ pokoju, konfigurację osób w pokoju, wiek uczestników, formę wyżywienia i klasę przelotu, a także jednorazowo zmienić sezon.
  • W przypadku chęci powrotu do poprzedniej rezerwacji po dokonanej zmianie, możliwość taka jest dopiero po 7 dniach, pod warunkiem, że zmiana ta nie spowoduje drugiej zmiany sezonu.
  • W przypadku zachorowania na COVID-19 i przedstawienia decyzji sanepidu o konieczności izolacji w terminie imprezy turystycznej dla co najmniej jednego uczestnika z umowy zakwaterowanego we wspólnym pokoju, istnieje możliwość zmiany rezerwacji. Wynik testu lub decyzję sanepidu należy przesłać do punktu sprzedaży, w którym została zawarta umowa najpóźniej do 1 dnia włącznie poprzedzającego wyjazd. W przypadku rezerwacji zakładanych na stronie www.tui.pl lub aplikacji mobilnej TUI, należy kontaktować się z Centrum Rezerwacji pod numerem tel. 22 255 04 02.
  • Przypominamy również, że każdy Klient, który założy rezerwację na imprezę pakietową z przelotem czarterowym ma możliwość 1 bezpłatnej zmiany do 40 dni przed wylotem, wynikającej z Warunków Imprez Turystycznych.
  • Pakiet Elastyczny możesz kupić najpóźniej do 7 dni od dnia potwierdzenia rezerwacji, z wyjątkiem ofert Last Minute. Osoby, które założyły rezerwację do 20.10.2021 r. na Lato 2022 mogą dokupić Pakiet Elastyczny do 31.10.2021r.

Szczegółowe zasady realizacji Pakietu Elastycznego znajdują się w Regulaminie Promocji otrzymanym po zawarciu umowy.