Pakiet Elastyczny

Rezerwuj teraz i zmień później w Pakiecie Elastycznym

W Pakiecie Elastycznym, bez względu na okoliczności, zyskujesz możliwość nieograniczonych zmian rezerwacji do 25 dni przed wyjazdem w ramach tego samego sezonu oraz jednej zmiany na inny sezon.

Rezerwuj już teraz wybierając z szerokiej dostępności ofert w dobrych cenach, a później ewentualnie korzystaj z nieograniczonych zmian kierunku i terminu wyjazdu.

Rezerwuj teraz i zmień później w Pakiecie Elastycznym
Nieograniczona liczba zmian rezerwacji w ramach tego samego sezonu do 25 dni przed wyjazdem
Możliwość zmiany na inny sezon w ramach aktualnej oferty do 25 dni przed wyjazdem
Przełóż wyjazd w przypadku pozytywnego wyniku testu nawet na jeden dzień przed wyjazdem
Złap dobrą cenę i skorzystaj z szerokiej dostępności pokoi, hoteli i terminów
Informacja o cenie Pakietu Elastycznego znajduje się w warunkach promocji dla danego sezonu

Najważniejsze informacje o Pakiecie Elastycznym:

  • Zyskujesz możliwość jednej zmiany rezerwacji na dowolny sezon z aktualnej oferty TUI z przelotem czarterowym oraz nielimitowanej liczby zmian rezerwacji w ramach tego samego sezonu.
  • Zmiana pakietowej imprezy turystycznej może dotyczyć tylko innej pakietowej imprezy turystycznej z przelotem czarterowym.
  • Cena rezerwacji po zmianie nie może być tańsza o więcej niż 10% od pierwotnej wartości umowy z zachowaniem tej samej liczby uczestników.
  • Zmieniając kierunek i/lub termin wyjazdu można jednocześnie zmienić: lotnisko wylotowe, hotel, liczbę pokoi, typ pokoju, konfigurację osób w pokoju, wiek uczestników, formę wyżywienia i klasę przelotu, a także jednorazowo zmienić sezon.
  • W przypadku chęci powrotu do poprzedniej rezerwacji po dokonanej zmianie, możliwość taka jest dopiero po 7 dniach, pod warunkiem, że zmiana ta nie spowoduje drugiej zmiany sezonu.
  • Przypominamy również, że każdy Klient, który założy rezerwację na imprezę pakietową z przelotem czarterowym ma możliwość 1 bezpłatnej zmiany do 40 dni przed wylotem, wynikającej z Warunków Imprez Turystycznych.

Pakiet Elastyczny dostępny w wybranych promocjach na oferty z przelotem czarterowym.