Goście cenią ten hotel za...
- Pokoje
- Jakość noclegu
- Czystość
- Lokalizacja
- Obsługa
- Wartość
Caesar Bay Resort - informacje
Najpopularniejsze udogodnienia:
- Darmowe Wi-Fi
- Piaszczysta plaża
- Dla rodzin
- Spa
- TUI Service Center 24/7 + aplikacja TUI
- Wybór Roku w portalu TripAdvisor
Położenie:
- ok. 85 km od centrum Marsa Matrouh
- bezpośrednio przy plaży
- czas dojazdu z lotniska ok. 90 min
- Pokoje
- Jakość noclegu
- Czystość
- Lokalizacja
- Obsługa
- Wartość
- jacekk582025-10-02Bardzo dobry
Lokalizacja ok, tylko dla wypoczynku, wokół pustynia. Nie ma gdzie iść na spacer. Infrastruktura hotelu ( baseny, bary, restauracje OK). Atmosfera przyjazna , goście to głównie Włosi i Czesi. Animacje tylko dla Włochów. Włoscy animatorzy do " dziennych" animacji typu boule, dart, yoga , aqua aerobic zapraszali tylko Włochów. Pokoje przestronne duże. Dostatnio wyposażone. Lodówka, zestaw do parzenia kawy, herbaty. Sejf. Niestety mieliśmy pecha i byliśmy zakwaterowani w pokoju 9205 - za oknem/balkonem całą dobę pracowała ( szumiała) centralna klimatyzacja. Szum był na tyle głośny,że wybudzał w nocy. Nie było możliwości zamiany na inny. Czystość pokoi perfekcyjna. Ręczniki "mięsiste" nie sprane. Kosmetyki dostarczane na bieżąco. Bardzo sympatyczna obsługa hotelowa. Na duży plus transfer na plażę i z plaży możliwy melexem ( koleżanka poruszała się o kuli - po zabiegu). Plaża bardzo ładna , czysta, łagodne zejście do morza ( woda rewelacja). Duża ilość leżaków, parasoli. Nie było walki o miejsce do plażowania. Beach bar na plaży oferujący napoje i okresowo przekąski. Nie w każdym barze oferowano takie same alkohole ( w niektórych były gorsze , w niektórych lepsze - niby te same ale smakowo inne). Posiłki OK, choć nieco monotonne . Mało owoców. O ile hotel zasługuje na 5* to posiłki co najwyżej na 4*. Znajomi byli na wycieczce fakultatywnej do Aleksandrii - ogólnie wrażenie negatywne - wg. Nich miasto nie jest przygotowane na turystów i jest niewiele do obejrzenia Ogólna ocena jako miejsce do odpoczynku/leniuchowania na plus.
- Agnieszka P2024-08-06Wyjątkowy
Hotel spełnił nasze oczekiwania. Zasługuje na swoje 5*. Pokój duży, codziennie sprzątany. Bardzo dobre i urozmaicone jedzenie. Oryginalne napoje typu Cola, Fanta, Sprite. Piwo butelkowane. Wino podawane do obiadu i kolacji (białe, różowe, czerwone). W lobby barze tylko bezalkoholowe napoje (bardzo smaczna kawa). Miła i pomocna obsługa. Wszędzie bardzo czysto. I najważniejsze: cudowna plaża z lazurową wodą.
- 453ewelinac2022-07-01Wyjątkowy
Hotel Caesar Bay to cudowne miejsce na spędzenie urlopu, bardzo dobra obsługa, duże i czyste pokoje oraz naprawdę bajkowa plaża to trio, które już sprawia, że hotel zasługuje na bardzo dobrą opinię, jeżeli do tego dodamy smaczną kuchnię to już jest cudownie. Dwa tygodnie, które mieliśmy przyjemność spędzić w tym hotelu naładowały nasze akumulatory na długo. Nie korzystaliśmy z animacji więc nie mogę się na ten temat wypowiedzieć, ale animatorzy często zachęcali nas do różnego rodzaju aktywności. Jeżeli nastawiacie się na szaleństwa, to nie ten hotel. To idealne miejsce na wypoczynek przy szumie fal i pięknych widokach. W mojej opinii muszę koniecznie wspomnieć o pysznej kawie serwowanej przez bardzo sympatycznego Mahmouda w barze na plaży, tuż przy restauracji Madera. Mahmoud bardzo dziękujemy za bajecznie pyszną i romantyczną kolację tuż przy plaży oraz za codzienne lekcje romantyzmu dla mojego męża. Pozdrawiamy serdecznie całą ekipę Caesar Bay i mamy nadzieją do zobaczenia w przyszłym roku. Ewelina i Tomek
Dlaczego warto wybrać Caesar Bay Resort
- Wybór Roku 2024 w portalu TripAdvisor
- animacje dla dzieci i dorosłych
- strefa spa i zajęcia sportowe