Welcome to the world of TUI

Please choose your tui website:

SPOKOJNIE CZEKAJ NA SWOJE WAKACJE!

Gwarancja elastycznej zmiany wyjazdu Plus – możliwość zmiany sezonu!

Planujesz swoje wakacje z wyprzedzeniem, bo doceniasz duży wybór ofert hotelowych? Chcesz mieć pewność, że zarezerwujesz swój ulubiony hotel, ale wstrzymujesz się z decyzją w związku z niepewną sytuacją? Znaleźliśmy idealne rozwiązanie i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Kup Gwarancję elastycznej zmiany wyjazdu lub Gwarancję elastycznej zmiany wyjazdu PLUS i i skorzystaj z możliwości zmian swojej rezerwacji. Możesz zmienić kierunek oraz termin – to zależy wyłącznie od Ciebie! Bez względu na okoliczności i aktualną sytuację damy Ci możliwość zmiany rezerwacji nawet do 25 dni do wyjazdu.

GWARANCJA ELASTYCZNEJ ZMIANY WYJAZDU PLUS
✔ Nielimitowana ilość zmian kierunku oraz terminu wyjazdu na rezerwacji w ramach tego samego sezonu
Możliwość jednorazowej zmiany rezerwacji na inny sezon
✔ Zmian można dokonywać do 25 dni do wyjazdu
✔ Cena 75 zł/os. dla kierunków bliskich oraz 150 zł/os. dla kierunków egzotycznych (nie dotyczy dzieci do lat 2)
GWARANCJA ELASTYCZNEJ ZMIANY WYJAZDU
✔ Nielimitowana ilość zmian kierunku oraz terminu wyjazdu na rezerwacji w ramach tego samego sezonu
✔ Zmian można dokonywać do 25 dni do wyjazdu
✔ Cena 50 zł/os. dla kierunków bliskich oraz 100 zł/os. dla kierunków egzotycznych (nie dotyczy dzieci do lat 2)

Najważniejsze informacje dotyczące Gwarancji elastycznej zmiany wyjazdu:

 • Usługa jest możliwa do dodania do pakietowej imprezy turystycznej oraz usługi turystycznej z dojazdem własnym zgodnie z obowiązującymi regulaminami promocji, z wyłączeniem imprez turystycznych opartych na przelotach rejsowych.
 • Gwarancja elastycznej zmiany wyjazdu dotyczy zmian rezerwacji w ramach tego samego sezonu , natomiast Gwarancja elastycznej zmiany rezerwacji Plus dotyczy również umożliwości dokonania jednorazowo zmiany rezerwacji na inny sezon.
 • Gwarancja elastycznej zmiany wyjazdu: Cena 50 zł/os. w przypadku kierunków bliskich oraz cena 100 zł/os. w przypadku kierunków egzotycznych (Dominikana, Wyspy Zielonego Przylądka, Meksyk, Mauritius, Kenia, Kuba, Tajlandia, Sri Lanka, Zanzibar, Zjednoczone Emiraty Arabskie) obejmuje nielimitowaną ilość zmian kierunku oraz daty wyjazdu na rezerwacji w obrębie tego samego sezonu, do 25 dni przed datą rozpoczęcia wyjazdu.
 • Gwarancja elastycznej zmiany wyjazdu PLUS: Cena 75 zł/os. w przypadku kierunków bliskich oraz cena 150 zł/os. w przypadku kierunków egzotycznych (Dominikana, Wyspy Zielonego Przylądka, Meksyk, Mauritius, Kenia, Kuba, Tajlandia, Sri Lanka, Zanzibar, Zjednoczone Emiraty Arabskie) obejmuje nielimitowaną ilość zmian kierunku oraz terminu na rezerwacji w obrębie tego samego sezonu oraz możliwość jednokrotnej zmiany na inny sezon, do 25 dni przed datą rozpoczęcia wyjazdu.
 • Opłaty nie są pobierane za dzieci, które do dnia powrotu nie ukończyły 2 roku życia.
 • W przypadku nowych rezerwacji: Klient ma maksymalnie 7 dni od dnia zawarcia umowy na dodanie wybranej opcji Gwarancji do swojej rezerwacji.
 • Usługa płatna jest od razu przy zakładaniu rezerwacji (wchodzi w skład zaliczki). W przypadku anulacji rezerwacji przez Klienta/anulacji jednego z uczestników, koszt usługi nie podlega zwrotowi (za wszystkich uczestników/za anulowanego uczestnika).
 • Dodanie usługi możliwe jest tylko dla wszystkich uczestników wyjazdu.
 • Zmiana pakietowej imprezy turystycznej może dotyczyć tylko innej pakietowej imprezy turystycznej, a w przypadku rezerwacji z dojazdem własnym nielimitowanych zmian kierunku oraz daty można dokonywać na inny dojazd własny lub istnieje możliwość jednej zmiany na pakietową imprezę turystyczną.
 • Cena rezerwacji po zmianie nie może być tańsza o więcej niż 10% od pierwotnej wartości umowy z zachowaniem tej samej ilości uczestników.
 • Zmieniając kierunek i/lub termin wyjazdu można jednocześnie zmienić: lotnisko wylotowe, hotel, liczbę pokoi, typ pokoju, konfiguracje osób w pokoju, wiek uczestników, formę wyżywienia i klasę przelotu, a w przypadku Gwarancji elastycznej zmiany wyjazdu Plus można również jednorazowo zmienić sezon.
 • W przypadku chęci powrotu do poprzedniej rezerwacji po dokonanej zmianie, możliwość taka jest dopiero po 7 dniach, pod warunkiem, że zmiana ta nie spowoduje drugiej zmiany sezonu.
 • Jeżeli Klient od dnia 7.10.2020 założy rezerwację na imprezę pakietową z przelotem czarterowym i nie ma wykupionej Gwarancji elastycznej zmiany wyjazdu lub Gwarancji elastycznej zmiany wyjazdu PLUS, to ma możliwość 1 bezpłatnej zmiany wynikającej z WIT.
 • Jeżeli Klient od dnia 7.10.2020 założy rezerwację z dojazdem własny i nie ma wykupionej Gwarancji elastycznej zmiany wyjazdu lub Gwarancji elastycznej zmiany wyjazdu Plus, to nie ma możliwości zmiany rezerwacji bez opłat. W takiej sytuacji opłata wynosi koszt anulacji rezerwacji wynikająca z WIT.

Szczegółowe zasady zakupu oraz realizacji Gwarancji znajdują się w Regulaminie Promocji na konkretny sezon. Jesteś zainteresowany zakupem Gwarancji elastycznej zmiany wyjazdu? Skontaktuj się z punktem zawarcia umowy, w przypadku rezerwacji online jest to Telefoniczne Centrum Rezerwacji.