World map

Filtruj wyniki

Narty samolotem

Narty samolotem

Włochy - Trentino - Val di Sole

Znaleziono 0 ofert

Wyjazdy na narty do Włoch samolotem

Razem z nami możesz wybrać się samolotem na narty do włoskiego Trentino. W naszej ofercie znajdziesz przeloty z Warszawy do Werony, z której w kilka chwil przeniesiesz się we włoskie Dolomity. Ten jeden z najpopularniejszych regionów narciarskich w Europie, oferuje szerokie możliwości aktywnego spędzania czasu na śniegu. Na miejscu czekają na Was stoki o różnym poziomie trudności. Od łatwych, dopasowanych do umiejętności początkujących narciarzy, jak i tych dla średniozaawansowanych i zaawansowanych amatorów białego szaleństwa.
Również baza noclegowa jest tu bardzo różnorodna. Nasi Klienci mogą skorzystać z jednego z wielu dostępnych tu przytulnych pensjonatów, w których czekają na Was doskonale wyposażone apartamenty z aneksami kuchennymi. Dla bardziej wymagających Klientów przygotowaliśmy szeroki wybór luksusowych hoteli. Część z nich posiada własne SPA, w którym można odpocząć po jeździe na nartach.

Dokąd na narty samolotem w Trentino?

Ten ulubiony kierunek wyjazdów narciarskich Polaków dzieli się na kilka mniejszych regionów. Najpopularniejsze z nich to słynne doliny: Val di Sole, Val di Fiemme i Val di Fassa. Każda z nich to setki kilometrów doskonale przygotowanych tras do jazdy na nartach. Val di Sole, czyli Dolina Słońca, słynie dodatkowo z największej w Alpach liczby dni słonecznych. Tu słońce świeci o każdej porze roku, również zimą. Jazda w takich warunkach to niesamowita przyjemność.

Narty samolotem - atrakcje dla najmłodszych i nie tylko

Włoskie kurorty narciarskie przyciągają turystów na wiele sposobów. Niektóre z nich szczycą się najlepszym apres-ski w Europie inne organizują różnego rodzaju konkurencje sportów zimowych, również te dla amatorów. We włoskim Trentino czeka na Was szeroki wybór term, z których z przyjemnością skorzystają zarówno mali jak i duzi narciarze. Taki odpoczynek po aktywnym dniu, każdemu po prostu się należy. Najmłodsi z pewnością chętnie spędzą czas w jednej z dostępnych tutaj szkółek jazdy na nartach. Coraz popularniejsze są także tory saneczkarskie, których przybywa z roku na rok. To także atrakcja, która ucieszy nie tylko dzieci, ale także dorosłych.

Zobacz, co nowego na blogu TUI