Oferta TUI na sezon zimowy 22/23

w2223

Choć obecna zima nadal trwa, już możesz zacząć planować kolejny urlop w ciepłych krajach w sezonie zimowym 22/23. Nie warto zwlekać w myśl zasady – kto pierwszy, ten lepszy! Jeśli zależy Ci na zarezerwowaniu Twojego ulubionego hotelu lub zastanawiasz się nad wyborem czegoś zupełnie nowego, odwiedź naszą stronę internetową i znajdź odpowiadającą Ci ofertę.  O dodatkową pomoc możesz poprosić doradcę w najbliższym biurze podróży lub konsultanta z Telefonicznego Centrum Rezerwacji.

Oferta First Minute obejmuje zróżnicowane hotele w promocyjnych cenach. Przy rezerwacji oferty z przelotem czarterowym zapłacisz zaliczkę wynoszącą zaledwie 5%. Resztę wartości wycieczki dopłacisz dopiero na 25 dni przed wyjazdem. Wykupienie gwarancji niezmienności ceny daje Ci pewność, że nie będziesz dopłacać do zarezerwowanej wycieczki, nawet w sytuacji wzrostu kursu walut, kosztów transportu lub opłat lotniskowych. Z kolei zakup Pakietu Elastycznego to możliwość dokonywania nieograniczonej liczby zmian rezerwacji w ramach tego samego sezonu, zmian na inny sezon w ramach aktualnej oferty czy przełożenia wyjazdu w przypadku otrzymania pozytywnego wyniku testu na COVID-19.

Oferta TUI na sezon zimowy 22/23 to sprawdzone i chętnie wybierane przez klientów hotele w atrakcyjnych cenach. Z największych polskich lotnisk można polecieć na wymarzone wakacje pod palmami lub do zachwycających metropolii. Lista aktualnie dostępnych do sprzedaży kierunków obejmuje: Dominikanę, Meksyk, Zanzibar, Wyspy Zielonego Przylądka, Wyspy Kanaryjskie, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Turcję i Maderę.

Poza ofertami z przelotem czarterowym w ofercie TUI znalazły się również kierunki z przelotem rejsowym: Sri Lanka, Tajlandia, Malediwy, Mauritius i Bali.

Lista hoteli dostępnych do sprzedaży jest stale powiększana, dlatego warto na bieżąco śledzić naszą stronę internetową: https://www.tui.pl/oferty-first-minute-zima

Zachęcamy do zakupu i śledzenia oferty!