Poznaj The Met: Rozszerzona wycieczka po Metropolitan Museum of Art
Ocena: doskonale
Na podstawie 2 recenzji
Odkryj jedno z najlepszych muzeów w USA! Zaczniesz od podróży w przeszłość, odwiedzając modele starożytnych egipskich grobowców. Niesamowicie dobrze zachowane, te eksponaty były ważniejszym odkryciem, niż się wydaje, ponieważ oferowały obrazowy wgląd w to, jak wyglądało życie w starożytnym Egipcie. Zobaczysz również Świątynię Dendur, w pełni nienaruszoną i surrealistycznie eksponowaną w naturalnie oświetlonym atrium, położonym w Central Parku.Następnie udasz się na wschód do Kielicha Antiocheńskiego, który według niektórych jest Świętym Graalem, kielichem, z którego Jezus pił w noc, kiedy został zdradzony. Wierzysz w tę historię? Będziesz mieć czas na dyskusję na temat jej zalet ze swoim doświadczonym przewodnikiem. Dla miłośników historii kilka następnych przystanków będzie prawdziwą gratką: skrzydła greckie i rzymskie zawierają eleganckie posągi, cesarskie popiersia rzymskie i nienaruszone freski pochowane razem z tymi w Pompejach.Ale eksploracja na tym się nie kończy! Udaj się do egzotycznej Oceanii, aby zobaczyć odważnie rzeźbione słupy Bisj z Papui-Nowej Gwinei, za które Rockefeller oddał życie. Wycieczka kontynuuje do Złotego Wieku malarstwa holenderskiego, przeglądając portrety Rembrandta i podziwiając wirtuozerię Vermeera. Po krótkim przejeździe przez Włochy, udaj się do Hiszpanii, aby zobaczyć El Greco i do Francji, aby zobaczyć słynną Śmierć Sokratesa Jacques'a-Louisa Davida. Przygotuj się na wyjątkowe i angażujące doświadczenie Met.
1000 5th Ave (Metropolitan Museum of Art)
Dowiedz się z wyprzedzeniem:
- Osoby wymagające dostępu do muzeum na wózkach inwalidzkich będą musiały wejść do muzeum po lewej stronie głównego wejścia (stojąc twarzą do niego), gdzie znajduje się wejście na poziomie gruntu. Prosimy poinformować personel, że spotykasz się z grupą wycieczkową w głównym holu.
- W tej wycieczce może wziąć udział maksymalnie 15 osób
- Powinieneś być w stanie chodzić w umiarkowanym tempie bez trudności
- Ta wycieczka jest dostępna tylko w języku angielskim
- W przypadku spóźnienia lub nie pojawienia się po rozpoczęciu lub zakończeniu wycieczki nie przysługuje zwrot pieniędzy ani zmiana rezerwacji.
- Niektóre przedmioty nie są dozwolone w muzeum i zostaną skonfiskowane i nie zostaną zwrócone.
- W przypadku dzieci poniżej 2. roku życia rezerwacja nie jest wymagana.
- Wszystkie darowizny trafiają do programu muzeum „Wspieraj sztukę dla życia”
- Dostępna jest kontrola bagażu. Prosimy o zarezerwowanie dodatkowego czasu i sprawdzenie swoich rzeczy przed dołączeniem do wycieczki
- Galerie i dzieła sztuki odwiedzane podczas tej wycieczki mogą zostać zamknięte i nieobecne bez wcześniejszego powiadomienia. Twój przewodnik może potrzebować modyfikacji, aby uwzględnić te wydarzenia w dniu wycieczki
Pamiętaj, aby zabrać:
- Prosimy o założenie wygodnych ubrań i butów odpowiednich do pogody.
Potrzebujesz pomocy w dokonaniu rezerwacji lub chcesz o coś zapytać? Skontaktuj się z nami.
Telefoniczne Centrum Rezerwacji: 22 270 31 20