World map

Filtruj wyniki

Lato 2024

Lato 2024

Wczasy, wycieczki, wakacje

Znaleziono 0 ofert

Czy już w grudniu myślisz intensywnie o nadchodzącym roku i odhaczasz w kalendarzu wszystkie wolne dni? W styczniu jako pierwszy biegniesz składać wniosek urlopowy do pracodawcy? Do tego być może stresujesz się brakiem zarezerwowanego wyjazdu na wypoczynek i zwiedzanie na lato? Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to wygląda na to, że oferty First Minute na lato są stworzone właśnie z myślą o Tobie!

First Minute - co to znaczy i jakie są zalety ofert first minute?

First Minute to pojęcie stanowiące przeciwieństwo dla Last Minute. W dosłownym tłumaczeniu, termin first minute to "pierwsza minuta" – nazwa odnosi się do ofert na wczasy, które są nowościami rynkowymi, a rezerwacji dokonuje z dużym wyprzedzeniem – np. na za pół roku czy nawet rok.

Jakie są zalety ofert first minute w porównaniu z last minute? Po pierwsze, wycieczki first minute pozwalają przebierać w różnorodnych propozycjach, w różnego rodzaju obiektach (hotelach, apartamentach, kurortach) o zróżnicowanym standardzie, zlokalizowanych w ogromnej liczbie destynacji. Tu obowiązuje zasada: "kto pierwszy, ten lepszy. Jeśli szukasz wakacji first minute, możesz liczyć na pełen wachlarz możliwości, a atrakcyjnych ofert z pewnością Ci nie zabraknie.

Warto też pamiętać, że w tej wersji nie musisz opłacać całej wycieczki first minute od razu. Najczęściej wymagana jest jedynie zaliczka, natomiast resztę kwoty wpłacasz na kilkadziesiąt dni przed zaplanowanym wypoczynkiem.

Kiedy szukać ofert na wczasy last minute w TUI?

Lato first minute pojawia się na stronach TUI już jesienią roku poprzedzającego planowany wyjazd na wczasy. Możesz szukać ofert wycieczki first minute na okres zaczynający się wczesną wiosną, czyli od kwietnia aż do końca października roku następnego. Jeśli pragniesz przenieść planowanie wakacji na wyższy level bycia zapobiegawczym, powinieneś rezerwować swoje wczasy już w okolicy przełomu października i listopada. Doskonałym pomysłem jest sprawienie bliskiej osobie prezentu na Gwiazdkę w postaci wakacji all inclusive w opcji first minute!

Nie obawiaj się - oferty nie znikają wraz z wybiciem północy w Sylwestra. Także w styczniu i lutym, a czasem również wczesną wiosną (koniec marca i kwiecień) można znaleźć perełki na stronie. Im jednak później, tym ofert wycieczki na lato może być coraz mniej, a okazje topnieją. Im bliżej daty planowanego wyjazdu, tym zazwyczaj ceny wzrastają. Na kilka ostatnich tygodni czy nawet dni potrafią również stanieć, jednak wtedy mamy już do czynienia z ofertami last minute.

Popularne kierunki na lato w opcji first minute

Chcesz wyjechać na letnie wakacje a wciąż nie masz pomysłu na urlop? W top 10 kierunków na wakacje w opcji first minute znajduje się wspaniała Grecja. Majestatyczne zabytki pochodzące sprzed wieków, gorący klimat śródziemnomorski, pyszna kuchnia, plaże i lazurowe wody wciąż są na topie. Wypoczynek w Grecji będzie doskonałą odskocznią od szarej codzienności!

Warto również zdecydować się na wakacje first minute w Turcji, która jest wyjątkowa pod każdym względem. Umieszczona na styku dwóch kontynentów, stanowi tygiel kulturowy, przy okazji ukazując swoją niezwykłą historię. Wystarczy przypomnieć sobie, że Turcją władali sułtani, w tym Sulejman Wspaniały! Poznaj magiczny Stambuł, Hagię Sophię, Pamukkale i Riwierę Turecką, a zapewnisz sobie barwne lato first minute!

Wśród wyjątkowych destynacji znajduje się także Bułgaria, która znana jest przede wszystkim ze swojego olejku różanego oraz pysznej kuchni, która co roku przyciąga tysiące turystów. Riwiera Bułgarska to ciepłe Morze Czarne, pełne muzyki i dobrych drinków noce oraz fantastyczna historia, którą warto poznać podczas wycieczek fakultatywnych!

Sprawdź także niezawodny Egipt. Słońce, pustynia, wielbłądy, Morze Czerwone i trzy najwspanialsze miasta czekają na Ciebie. Przeglądaj aktualne oferty first minute na wyjazdy do Marsa Alam, Sharm el-Sheik i Hurghady. Znajdziesz tam różnorodne hotele, oferujące all inclusive oraz liczne wycieczki jednodniowe. Warto poznać ten fascynujący kraj faraonów i przywieźć ze sobą wspaniałe wspomnienia!

Lista ofert na wakacje all inclusive first minute

Poznaj wyszukiwarkę first minute TUI, gdzie znajdziesz aktualne oferty na idealne wakacje! Dzięki precyzyjnym filtrom znajdziesz wyjazdy z wylotem z różnych lotnisk na wybraną przez siebie długość pobytu! 3-5 dni, 6-8 dni, 9-12 dni... przekonaj się sam, jak wspaniały wybór Cię czeka! Poznaj szczegóły ofert, popularne kierunki i wybierz się do Chorwacji, Hiszpanii, Grecji czy Włoch (europejska klasyka zawsze zachwyca!) albo zdecyduj się na egzotykę i wybierz Turcję, Egipt lub Tunezję. Czekają na Ciebie także hotele na Zanzibarze oraz w Dubaju!

A jeśli pragniesz wyjazdu już teraz, zdecyduj się na wakacje last minute, które zapewnią Ci natychmiastowy wypoczynek w fantastycznych hotelach i ekskluzywnych apartamentach.

W zakładce z TUI: lato znajdują się oferty z wylotem z różnych lotnisk, na długość pobytu od 3 do 5 dni, od 6 do 8 dni, od 9 do 12 dni, od 13 do 16 dni lub od 6 do 15 dni, a także można wybrać konkretną długość, standard zwykły i podwyższony oraz opcję All Inclusive. Liczba destynacji jest bardzo bogata od europejskich klasyków jak Chorwacja, Hiszpania, Grecja przez znane i lubiane Tunezję, Turcję, Egipt po egzotyczne Zanzibar, Dominikanę. Wystarczy dopasować filtrami szukanie do swoich potrzeb, by znaleźć idealne wakacje z dużym wyprzedzeniem. TUI zachęca, by myśleć o letnim relaksie pod palmami na piaszczystej plaży już w okresie zimowej zawieruchy, bo to nie tylko poprawia nastrój, ale też pozwala znaleźć najlepsze z możliwych ofert!

Zobacz, co nowego na blogu TUI