World map

Filtruj wyniki

Lato 2023 First Minute®

Lato 2023 First Minute®

Znaleziono 0 ofert

TUI First Minute: letni relaks

W grudniu myślisz już o kolejnym roku i zaznaczasz w kalendarzu wolne dni? Nie chcesz, by ktoś zajął twój ulubiony termin wakacji, więc jako pierwszy w styczniu składasz wniosek urlopowy? Stresujesz się, jeśli nie masz zarezerwowanych wakacji na kilka miesięcy przed planowanym urlopem? Jeśli tak, to wygląda na to, że oferty First Minute TUI na lato zostały stworzone z myślą o Tobie! First Minute to przeciwieństwo Last Minute – dosłownie pierwsza minuta po angielsku, ta nazwa odnosi się do ofert turystycznych, które są nowościami i dotyczy oddalonego w czasie terminu – np. za pół roku czy rok. Planowanie wakacji z dużym wyprzedzeniem ma liczne zalety. Po pierwsze, pozwala przebierać w propozycjach, bo jest mnóstwo wolnych miejsc w różnego rodzaju obiektach o zróżnicowanym standardzie, zlokalizowanych w ogromnej liczbie destynacji. W myśl zasady, kto pierwszy, ten lepszy, jeśli szuka się w opcji First Minute, można znaleźć naprawdę korzystne wczasy. Korzystne nie tylko pod względem atrakcyjności pakietu, wysokiego standardu hotelu czy doskonałej lokalizacji blisko plaży, ale też pod względem ceny. First Minute ma bardzo promocyjne ceny! Co więcej, nie trzeba wpłacać całej sumy za wakacje od razu, wystarczy zaliczka, a reszta kwoty jest płatna na kilkadziesiąt dni przed planowanym wyjazdem.

Kiedy szukać ofert w First Minute Lato TUI?

Lato w opcji First Minute pojawia się na stronach TUI już jesienią poprzedniego roku. Można szukać ofert na okres od mniej więcej połowy kwietnia do końca października roku następnego. Ci, którzy chcą być naprawdę pierwsi w zarezerwowaniu wakacji, powinny zainteresować się tematem już w okolicy października-listopada czy grudnia. Świetnym pomysłem jest na przykład sprawienie sobie lub bliskim prezentu pod choinkę w postaci rezerwacji na letnie wakacje. Oferty First Minute nie znikają wraz z wybiciem północy w Sylwestra – także w styczniu i lutym, a czasem również wczesną wiosną można znaleźć perełki na stronie First Minute TUI. Im jednak później, tym ofert może być coraz mniej, a także okazje topnieją – ceny wyjazdów zazwyczaj rosną im bliżej ich terminu, z wyjątkiem tych kilku ostatnich tygodni czy dni, ale wtedy mamy już do czynienia z Last Minute.

Dopasuj wyszukiwanie do swoich potrzeb

W zakładce First Minute z TUI: lato znajdują się oferty z wylotem z różnych lotnisk, na długość pobytu od 3 do 5 dni, od 6 do 8 dni, od 9 do 12 dni, od 13 do 16 dni lub od 6 do 15 dni, a także można wybrać konkretną długość, standard zwykły i podwyższony oraz opcję All Inclusive. Liczba destynacji jest bardzo bogata od europejskich klasyków jak Chorwacja, Hiszpania, Grecja przez znane i lubiane Tunezję, Turcję, Egipt po egzotyczne Zanzibar, Dominikanę. Wystarczy dopasować filtrami szukanie do swoich potrzeb, by znaleźć idealne wakacje z dużym wyprzedzeniem. TUI zachęca, by myśleć o letnim relaksie pod palmami na piaszczystej plaży już w okresie zimowej zawieruchy, bo to nie tylko poprawia nastrój, ale też pozwala znaleźć najlepsze z możliwych ofert!

Zobacz, co nowego na blogu TUI