
Wycieczka do studia Warner Bros. w Londynie „The Making of Harry Potter” i transport
Ocena: doskonale
Na podstawie 250 recenzji

Zajrzyj za kulisy i zobacz to, czego nie widać na filmach. Od zapierających dech w piersiach szczegółowych planów zdjęciowych po oszałamiające kostiumy, rekwizyty i animatronikę – to wszystko znajdziesz podczas wycieczki Warner Bros. Studio Tour London. Obiekt ten stanowi unikalną wizytówkę niezwykłego brytyjskiego kunsztu, technologii i talentu, które zostały wykorzystane do stworzenia najbardziej udanej serii filmów wszech czasów.Wykorzystaj wyjątkową możliwość wejścia na autentyczne plany zdjęciowe, odkrycia magii kryjącej się za zachwycającymi efektami specjalnymi i zgłębienia tajników serii filmów o Harrym Potterze. Przejdź się po oryginalnej kamiennej podłodze kultowej Wielkiej Sali, napotkaj animatroniczne stworzenia i odwiedź ulicę Pokątną.Po raz pierwszy odwiedzający są zapraszani do Banku Gringotta, który dotychczas stanowi największe przedsięwzięcie. Wejdź do banku, odwiedź kryptę Lestrange'ów, galerię goblinów i wiele innych pomieszczeń.Poznaj magię oczami filmowców, którzy ożywili serię filmów o Harrym Potterze.
38-51 Bedford Way, Bloomsbury, Londyn WC1H 0DG, Wielka Brytania
- Audioprzewodniki do kupienia na miejscu za około 4,95 GBP w języku angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim, hiszpańskim, japońskim, mandaryńskim, portugalskim (Brazylia) i rosyjskim
- Proszę pamiętać, że dzieci do 15 lat muszą znajdować się pod opieką osoby dorosłej. Podczas rezerwacji należy zarezerwować miejsce także dla niemowląt i dzieci w wieku do 4 lat. Informacja ta jest podawana na potrzeby zorganizowania transportu
- Czas transferu autokarem wynosi około 1 godziny (w jedną stronę) w zależności od natężenia ruchu. Będziesz mieć 4 godziny wolnego czasu na zwiedzanie atrakcji przed powrotem do autokaru
- Zarezerwowany czas to godzina odjazdu z miejsca spotkania
- Bilety są wydawane w dniu wizyty przez asystenta przy wysiadaniu z autokaru
- Do studia można dotrzeć we własnym zakresie, należy jednak pamiętać, że bilety zostaną pozostawione w kasie w kopercie na nazwisko podane przy rezerwacji. Bilety będą gotowe do odbioru 1 godzinę i 30 minut po zarezerwowanej godzinie odjazdu (nie należy przyjeżdżać wcześniej). Transfery nie podlegają zwrotowi
- Jeśli spóźnisz się na autokar, prosimy o samodzielne dotarcie do studia, bilety zostaną pozostawione w kasie w kopercie z nazwiskiem podanym przy rezerwacji
- Możesz pozostać w studiu tak długo, jak chcesz, jednak autokar odjeżdża zgodnie z rozkładem, więc musisz wówczas samodzielnie zorganizować powrót
Jeśli nie chcesz skorzystać z autokaru, aby dostać się do studia, ale chcesz skorzystać z niego w drodze powrotnej, autokar będzie znajdował się na parkingu dla autokarów przy studiu. Jest to biały autokar z małym czarnym napisem z boku „Axis & Globe Travel”. Należy skontaktować się z kierowcą, aby upewnić się, że autokar wróci do miejsca spotkania (Royal National Hotel, Bedford Way). Jeśli chodzi o godzinę odjazdu ze studia, prosimy o zapoznanie się z planem podróży zgodnie z dokonaną rezerwacją
Możesz zabrać ze sobą bagaż, ale nie możesz zostawić go w autokarze podczas wizyty. W studiu znajduje się szatnia
Niestety, przewoźnik nie dysponuje udogodnieniami dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich podczas przejazdów do studia Warner Bros. Jeśli dana osoba może usiąść na zwykłym fotelu, kierowca może pomóc jej wsiąść do autokaru, a wózek inwalidzki zostanie umieszczony w bagażniku. Większość trasy jest dostosowana dla wózków inwalidzkich, ale niektóre obszary mogą być trudne do pokonania, w tym brukowana ulica Pokątna i podłoga Wielkiej Sali
WYJAZD O 07:30 PRZED WSTĘPEM O 09:00:
07:30 Spotkanie i powitanie przez przedstawiciela w miejscu spotkania. Wyjazd autokarem do Warner Bros. Studio Tour London.
08:45-09:00 Przedstawiciel odbiera bilety w kasie biletowej i przekazuje je klientom na wstęp o godzinie 09:00.
13:00 Odjazd autokarem do hotelu Royal National. Należy pamiętać, że autokar będzie podstawiony w tym samym miejscu, w którym pasażerowie go opuścili.
WYJAZD O 08:00 PRZED WSTĘPEM O 09:30:
08:00 Spotkanie i powitanie przez przedstawiciela w miejscu spotkania. (38-51 Bedford Way, Bloomsbury, Londyn WC1H 0DG, przy Bedford Way, tuż przed dziedzińcem hotelu, przy przystanku autobusowym Bedford Way). Wyjazd autokarem do Warner Bros. Studio Tour London.
09:15-09:30 Przedstawiciel odbiera bilety w kasie biletowej i przekazuje je klientom na wstęp o godzinie 09:30.
13:30 Odjazd autokarem do hotelu Royal National. Należy pamiętać, że autokar będzie podstawiony w tym samym miejscu, w którym pasażerowie go opuścili.
WYJAZD O 10:00 PRZED WSTĘPEM O 11:30:
10:00 Spotkanie i powitanie przez przedstawiciela w miejscu spotkania. (38-51 Bedford Way, Bloomsbury, Londyn WC1H 0DG, przy Bedford Way, tuż przed dziedzińcem hotelu, przy przystanku autobusowym Bedford Way). Wyjazd autokarem do Warner Bros. Studio Tour London.
11:15-11:30 Przedstawiciel odbiera bilety w kasie biletowej i przekazuje je klientom na wstęp o godzinie 11:30.
15:30 Odjazd autokarem do hotelu Royal National. Należy pamiętać, że autokar będzie podstawiony w tym samym miejscu, w którym pasażerowie go opuścili.
WYJAZD O 12:00 PRZED WSTĘPEM O 13:30:
12:00 Spotkanie i powitanie przez przedstawiciela w miejscu spotkania. Wyjazd autokarem do Warner Bros. Studio Tour London.
13:15-13:30 Przedstawiciel odbiera bilety w kasie biletowej i przekazuje je klientom na wstęp o godzinie 13:30.
17:30 Odjazd autokarem do hotelu Royal National. Należy pamiętać, że autokar będzie podstawiony w tym samym miejscu, w którym pasażerowie go opuścili.
WYJAZD O 14:00 PRZED WSTĘPEM O 15:30:
14:00 Spotkanie i powitanie przez przedstawiciela w miejscu spotkania. Wyjazd autokarem do Warner Bros. Studio Tour London.
15:15-15:30 Przedstawiciel odbiera bilety w kasie biletowej i przekazuje je klientom na wstęp o godzinie 15:30.
19:30 Odjazd autokarem do hotelu Royal National. Należy pamiętać, że autokar będzie podstawiony w tym samym miejscu, w którym pasażerowie go opuścili.
WYJAZD O 16:00 PRZED WSTĘPEM O 17:30:
16:00 Spotkanie i powitanie przez przedstawiciela w miejscu spotkania. Wyjazd autokarem do Warner Bros. Studio Tour London.
17:15-17:30 Przedstawiciel odbiera bilety w kasie biletowej i przekazuje je klientom na wstęp o godzinie 17:30.
21:30 Odjazd autokarem do hotelu Royal National. Należy pamiętać, że autokar będzie podstawiony w tym samym miejscu, w którym pasażerowie go opuścili.
Potrzebujesz pomocy w dokonaniu rezerwacji lub chcesz o coś zapytać? Skontaktuj się z nami.
Telefoniczne Centrum Rezerwacji: 22 270 31 20