TUI Poland z najwyższą gwarancją ubezpieczeniową na rynku

Kolejny rok z rzędu TUI Poland przedstawiło najwyższą gwarancję na polskim rynku. Kwota nowej gwarancji wynosi 270 235 660 PLN – o ponad 70 mln PLN więcej w porównaniu do drugiej w kolejności gwarancji firmy konkurencyjnej.

Od 17 września 2016 roku do 16 września 2017 roku, klienci TUI Poland będą chronieni najwyższą gwarancją podróżną na polskim rynku. Zabezpieczenie przewyższyło te ubiegłoroczne o ponad 25 mln PLN.

Gwarancja biura podróży zapewnia m.in. pokrycie kosztów powrotu klientów z imprezy turystycznej do miejsca wyjazdu lub planowanego powrotu w wypadku gdy organizator turystyki wbrew obowiązkowi nie zapewni tego powrotu.

Dla klientów stanowi też zabezpieczenie zwrotu wpłat wniesionych tytułem zapłaty za imprezę turystyczną w wypadku gdy z przyczyn dotyczących organizatora turystyki oraz osób, które działają w jego imieniu impreza turystyczna nie zostanie zrealizowana.

Ponadto, gwarantuje klientom zwrot części poniesionej wpłaty za imprezę turystyczną, odpowiadającą części imprezy turystycznej, która nie zostanie zrealizowana z przyczyn dotyczących organizatora turystyki oraz osób, które działają w jego imieniu.


PDF    Certyfikat Ubezpieczenia TUI_PL 2016
   
PDF    Certyfikat Ubezpieczenia TUI_DE 2016

 

Przynależność do międzynarodowego koncernu turystycznego TUI Group to pewność jakości i bezpieczeństwa

  • gwarancja stabilności i bezpieczeństwa, zabezpieczenia finansowego, lider turystyki z niemieckim kapitałem,

  • usługi na najwyższym poziomie - zgodnie z międzynarodowymi normami bezpieczeństwa wszystkie obiekty znajdujące się w naszej ofercie są przed i po sezonie bardzo dokładnie sprawdzane. Profesjonalni rezydenci, polskojęzyczni piloci i telefon alarmowy dostępny w każdej destynacji przez 24h na dobę, sprawiają, że nasi Klienci mogą beztrosko spędzać swoje najważniejsze dni w roku.