Pakiet Paradise & Beach + SAFARI Selous (10)

ZNZ30911
Sprawdzanie ceny

Pakiet Paradise & Beach + SAFARI Selous (10) - informacje

Atrakcyjny pakiet łączący 9-dniowy pobyt w hotelu Paradise Beach Resort (8 nocy) wraz z 3-dniowym safari (2 noce) pozwalającym na podziwianie afrykańskiej przyrody. Idealny wybór dla osób pragnących połączyć błogi wypoczynek z przygodą wakacyjnego safari.

World map
Zakwaterowanie

Rezerwacja zawiera pakiet 8 noclegów w Paradise Beach Resort w 2-osobowych pokojach z widokiem na morze (DZM1, DZM2, DZM3; wyżywienie all inclusive) oraz 3-dniowe safari Selous z noclegiem w Africa Safari Camp/Banda Bungalow (pełne wyżywienie - śniadanie, obiad i kolacja) wraz z transferami.

Komfortowy hotel Paradise Beach Resort (4*) położony jest przy białej, piaszczystej plaży, w miejscowości Uroa, w pobliżu Wybrzeża Kiwengwa. Na gości czeka tu wiele atrakcji - animacje dla dzieci, dorosłych i młodzieży, urozmaicona oferta sportowa oraz centrum wellness. Wypoczywający mogą spróbować dań serwowanych w 3 restauracjach albo wypić drinka w jednym z 6 barów.

Podczas dni safari, wykwaterowanie z hotelu Paradise Beach Resort na 2 noce (bagaż główny można pozostawić w lobby hotelowym). Podczas safari noclegi w kompleksie Africa Safari Camp/Banda Bungalow, zlokalizowanym przy wejściu do rezerwatu Selous. W odległości krótkiego spaceru znajduje się rzeka Rufiji, gdzie można podziwiać wiele gatunków zwierząt i wspaniałą, afrykańską przyrodę. Do dyspozycji gości oddano pokoje z prysznicem z ciepłą wodą, toaletą, pojedynczym lub podwójnym łóżkiem oraz moskitierą.

Po powrocie z safari kontynuacja pobytu w hotelu Paradise Beach Resort.

Plan wycieczki
 • 1. dzień safari - Zanzibar - rezerwat Selous

  Dzień rozpoczniecie przelotem z Zanzibaru (ok. 60 min) na kontynent. Po zakwaterowaniu i lunchu w Africa Safari Camp wybierzecie się na spacer po buszu, podczas którego zwiedzicie tradycyjną, afrykańską wioskę. Następnie wyruszycie w niesamowitą wyprawę łodzią po pełnej hipopotamów i wylegujących się na brzegach krokodyli rzece Rufiji. Przy odrobinie szczęścia podczas rejsu można zobaczyć także stado słoni. Kolacja i nocleg w Africa Safari Camp.

 • 2. dzień safari - Rezerwat Selous

  Drugiego dnia safari, po wczesnym śniadaniu, na gości czeka ekscytująca wyprawa samochodem terenowym na safari do jednego z największych obszarów chronionych w całej Afryce. Rezerwat Selous wyróżnia się ogromną koncentracją dzikich zwierząt - można tutaj podziwiać m.in. ogromną populację słoni, hipopotamy, lwy, bawoły, antylopy gnu i impala, zebry oraz 350 gatunków ptaków, gadów i płazów. Na terenie rezerwatu, wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO, występują także rzadko spotykane, zagrożone gatunki nosorożca czarnego i likaona. Obiad podczas safari w jednej z miejscowych lodge'y. Kolacja i nocleg w Africa Safari Camp.

 • 3. dzień safari - Rezerwat Selous - Zanzibar

  Śniadanie i wykwaterowanie z Africa Safari Camp. Przelot na Zanzibar, a następnie transfer do hotelu. 

World map
 • Hotel

  4 słoneczka (subiektywna ocena TUI wydana w oparciu o wewnętrzne kryteria i zasady oceniania obiektów, może się ona różnić od kategorii lokalnej)
 • Hotel

  Uwaga: Na terenie Zanzibaru honorowane są tylko dolary wydane po 2006 r. Płatności za wizę na lotnisku należy dokonać przy użyciu karty kredytowej.Uwaga: Na terenie Zanzibaru honorowane są tylko dolary wydane po 2006 r. Płatności za wizę na lotnisku należy dokonać przy użyciu karty kredytowej.
 • Poznaj zalety wycieczki

  Zwiedzanie jednego z największych afrykańskich rezerwatów (samochodem terenowym oraz pieszo)Podziwianie rezerwatu Selous z lotu ptakaObserwacja zwierząt podczas rejsu po rzece Rufiji
 • Uwagi

  Program i kolejność wycieczek może ulec zmianie.Podczas dni safari, należy się wykwaterować z pokoju, bagaż pozostawić w lobby hotelowym w przechowalni, a na safari zabrać tylko miękki bagaż do 15 kg/os.Taksa klimatyczna (płatna na miejscu ok. 1 USD/os./dzień)

Świadczenia

  Wliczone w cenę
 • Anglojęzyczny kierowca-pilot
 • Posiłki i noclegi zgodnie z programem
 • Butelkowana woda mineralna podczas game drive
 • Przelot awionetką na kontynent
 • Bilety wstępu do rezerwatu
 • Niewliczone w cenę
 • Napiwki dla przewodników oraz kierowców
 • Wydatki osobiste podczas safari
Ważne informacje
Zobacz przewodnik
Sprawdzanie ceny