W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Możesz w każdej chwili zmienić ustawienia prywatności w przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności i cookies

Welcome to the world of TUI

Please choose your tui website:

Zwiedzanie i Wypoczynek – Teneryfa i La Gomera 4*

Wyspy Kanaryjskie / Teneryfa / Puerto de la Cruz
KOD HOTELU: TFS00002

Szczegółowy plan wycieczki objazdowej

Zwiedzanie i Wypoczynek – Teneryfa i La Gomera 4*

Zwiedzanie i Wypoczynek to połączenie wycieczek objazdowych oraz beztroskiego wypoczynku w jednym tygodniu wakacji. Pierwsze cztery dni spędzicie na zwiedzaniu, a ostatnie trzy możecie zaplanować sami. Ten program obejmuje wycieczki do największych atrakcji Teneryfy i La Gomery, relaks na wspaniałej plaży oraz korzystanie z formuły all inclusive podczas dni wypoczynku!

1. dzień - Przylot

2. dzień - La Gomera

3. dzień - Wulkan Teide i wąwóz Maska

4. dzień - Loro Parque

5. – 7. dzień - Wypoczynek w hotelu

8. dzień - Wykwaterowanie

Zwiedzanie i Wypoczynek to połączenie wycieczek objazdowych oraz beztroskiego wypoczynku w jednym tygodniu wakacji. Pierwsze cztery dni spędzicie na zwiedzaniu, a ostatnie trzy możecie zaplanować sami. Ten program obejmuje wycieczki do największych atrakcji Teneryfy i La Gomery, relaks na wspaniałej plaży oraz korzystanie z formuły all inclusive podczas dni wypoczynku!

Plan wycieczki

 • 1. dzień - Przylot

  Przylot i zakwaterowanie. (kolacja w hotelu)

 • 2. dzień - La Gomera

  W tym dniu wybierzecie się pieszo (wycieczka bez transferów) do największego ogrodu zoologicznego w Europie. Loro Parque to miejsce idealne na wycieczkę nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci. Zobaczycie tu m.in. największą kolekcję papug na świecie, rekinarium, pingwinarium czy „afrykańską dżunglę" z tygrysami i gorylami. Hotel położony jest bardzo blisko parku (ok. 10 min-15 min spacerem), dlatego goście mają możliwość dostosowania godziny wejścia do parku do swoich preferencji w ciągu dnia. Park jest otwarty od 08.30 do 18.45. (śniadanie i kolacja)

 • 3. dzień - Wulkan Teide i wąwóz Maska

  Ta wycieczka pozwoli Wam odkryć jedną z najbardziej dziewiczych i najstarszych wysp archipelagu - La Gomerę. Zobaczycie Park Narodowy Garajonay, odwiedzicie stolicę wyspy – San Sebastian i posłuchacie jedynego w swoim rodzaju języka gwizdanego. La Gomera była przystankiem dla wielu żeglarzy, którzy płynęli na podbój świata. W 1492 r. przed swoją pierwszą podróżą do Ameryki zatrzymał się tu sam Krzysztof Kolumb, którego dom zachował się do dziś. (śniadanie i kolacja)

  (Orientacyjna godzina wyjazdu 05.15)

 • 4. dzień - Loro Parque

  Wyprawa wprowadzi Was w wyjątkowy świat Teneryfy. Poznacie tajemniczą dolinę Masca, leżąca tuż obok stromego urwiska. Zobaczycie też fantazyjne formacje skalne utworzone w czasie erupcji wulkanu Teide. Kolejka linowa zawiezie Was na najwyższy szczyt Atlantyku (3718 m), skąd będziecie mieli szansę podziwiać imponujące widoki na pozostałe wyspy archipelagu. (śniadanie i kolacja)

  (Orientacyjna godzina wyjazdu 07.50)

 • 5. – 7. dzień - Wypoczynek w hotelu

  Na koniec czekają Was 3 dni pełnego wypoczynku w hotelu Turquesa Playa. Obiekt położony jest 100 m od wulkanicznej plaży Punta Brava, naprzeciwko Loro Parque oraz blisko centrum Puerto de la Cruz. Hotel stanowi świetną bazę wypadową dla tych, którzy chcieliby samodzielnie podróżować po wyspie. (all inclusive)

 • 8. dzień - Wykwaterowanie

  Wykwaterowanie z hotelu i powrót do Polski.

Uwaga

Program wycieczki może ulec zmianie.

Zakwaterowanie

W hotelu Grand Hotel Turquesa Playa goście skorzystają z basenów, restauracji Punta Brava, klubu nocnego i różnorodnych udogodnień sportowych, między innymi z kortu do squasha, do paddle tenisa i z pola do minigolfa. Po intensywnym dniu pełnym zwiedzania wszyscy zrelaksują się w komfortowo urządzonych pokojach. Ważnym atutem hotelu jest także jego lokalizacja - blisko starówki, promenady, basenów Lago Martianez i nietypowej wulkanicznej, pięknej plaży Playa Jardin. Doskonałe miejsce na urozmaicone i dopasowane wakacje.

Pierwsze 4 dni: śniadania i obiadokolacje (dni zwiedzania)
Ostatnie 3 dni: wyżywienie all inclusive (dni wypoczynku)

Poznaj zalety wycieczki

 • Polskojęzyczny przewodnik w trakcie wycieczek (poza wizytą w Loro Parque)
 • Wyżywienie według programu (4 pierwsze dni - śniadania i obiadokolacje, 3 ostatnie dni - all inclusive )
 • Zakwaterowanie w jednym hotelu w czasie całego pobytu

Terminy rozpoczęcia wycieczki

09.11.17;  07.12.17; 18.01.18; 08.02.18; 29.03.18  (przylot w czwartek)

Minimalna liczba uczestników

16 osób 

Świadczenia niewliczone w cenę

 • lunch podczas dni zwiedzania na wycieczkach (opcjonalnie)
 • napiwki (opcjonalnie)
 • kolejka na szczyt wulkanu Teide, dla zainteresowanych płatna 25 euro/osobę
 • wydatki osobiste  

Wyspy Kanaryjskie

Wyspy Kanaryjskie zostały stworzone zarówno dla tych, którzy uwielbiają odpoczynek na piaszczystych plażach, jak i dla kochających wypoczynek aktywny. Na tych 17 hiszpańskich wyspach każdy dzień wydaje się zbyt krótki. Natura, kultura i folklor tworzą tu idealną harmonię.

Zobacz więcej
Średnia pogoda w ciągu roku Wyspy Kanaryjskie
Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
14°C 14°C 15°C 16°C 17°C 19°C 20°C 21°C 21°C 17°C 18°C 15°C
19°C 19°C 19°C 19°C 20°C 21°C 22°C 22°C 23°C 23°C 22°C 21°C
6 7 8 8 9 10 10 10 8 7 7 6
32 mm 30 mm 23 mm 12 mm 4 mm 2 mm 1 mm 1 mm 7 mm 20 mm 32 mm 42 mm

Zwiedzanie i Wypoczynek – Teneryfa i La Gomera 4*