W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Możesz w każdej chwili zmienić ustawienia prywatności w przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności i cookies

Welcome to the world of TUI

Please choose your tui website:

Zwiedzanie i Wypoczynek – Fuerteventura i Lanzarote 3*

Wyspy Kanaryjskie / Fuerteventura / Castillo
KOD HOTELU: FUE00002

Szczegółowy plan wycieczki objazdowej

Zwiedzanie i Wypoczynek – Fuerteventura i Lanzarote 3*

Zwiedzanie i Wypoczynek to połączenie wycieczek objazdowych oraz beztroskiego wypoczynku w jednym tygodniu wakacji! Pierwsze dni spędzicie na zwiedzaniu, a ostatnie możecie zaplanować sami – korzystając z formuły all inclusive dostępnej w hotelu. Ten program obejmuje zwiedzanie Fuerteventury, odkrywanie piękna sąsiedniej Lanzarote oraz wizytę w słynnym rezerwacie Oasis Park – wszystko podczas jednego urlopu.

1. dzień - Przylot

2. dzień - Wycieczka objazdowa po Fuerteventurze

3. dzień - Dzień na Lanzarote

4. dzień - Oasis Park

5. – 7. dzień - Wypoczynek w hotelu

8. dzień - Wykwaterowanie

Zwiedzanie i Wypoczynek to połączenie wycieczek objazdowych oraz beztroskiego wypoczynku w jednym tygodniu wakacji! Pierwsze dni spędzicie na zwiedzaniu, a ostatnie możecie zaplanować sami – korzystając z formuły all inclusive dostępnej w hotelu. Ten program obejmuje zwiedzanie Fuerteventury, odkrywanie piękna sąsiedniej Lanzarote oraz wizytę w słynnym rezerwacie Oasis Park – wszystko podczas jednego urlopu.

Plan wycieczki

 • 1. dzień - Przylot

  Przylot i zakwaterowanie w hotelu Globales Costa Tropical (w zależności od godzin przylotu all inclusive w hotelu).

 • 2. dzień - Wycieczka objazdowa po Fuerteventurze

  Najciekawsze zakątki Fuerteventury czekają na odkrywców, w tym najpiękniejsze plaże na wyspie i w całej Europie! Malownicza trasa wiedzie przez centrum wyspy, punkty widokowe, góry cynamonowe, dzikie zachodnie wybrzeże oraz jaskinie w Ajuy z pewnością urzekną wszystkich. Wizyta na wydmach w Corralejo, następnie zwiedzanie dawnej stolicy wyspy, urokliwej Betancurii.  W Finca de Pepe niepowtarzalna okazja, aby poznać smaki Fuerteventury-degustacja lokalnych produktów (rumu, gofio, tradycyjnych serów z mleka koziego i dżemu z kaktusa). Przystanek na punkcie widokowym Presa Canaria oraz oglądanie jaskiń w Ajuy. Lunch w lokalnej restauracji. Następnie wizyta na plantacji aloesów oraz w muzeum wiatraka w Los Molinos. Wyspa spokoju z pewnością zdobędzie tego dnia wiele serc. Dnia na Fuerteventurze nie można przegapić. (podczas wycieczki lunch w cenie w lokalnej restauracji) (all inclusive w hotelu) (Orientacyjna godzina wyjazdu 08:25, powrót 17:30)

 • 3. dzień - Dzień na Lanzarote

  Ta wycieczka pozwoli Wam odkryć najpiękniejsze oblicze „wyspy ognia i słońca". Przeprawa promem (Armas) z Corralejo do - Playa Blanca na Lanzarote. Przejazd do Timanfaya. Do wizyty zachęcają niezwykłe formacje Parku Narodowego Timanfaya z ponad setką wulkanicznych stożków. Dzięki kilku eksperymentom geotermicznym, poznacie zjawiska związane z wulkanizmem. Wycieczka po Lanzarote obejmuje także Jameos del Aqua – podziemną grotę z piękną restauracją w jednej z jaskiń. Lunch w lokalnej restauracji. Następnie wizyta w winnicy La Geria i testowanie lokalnego wina. Na zakończenie przejazd do  słynnej wytwórni soli – Salinas de Janubio. (podczas wycieczki lunch w cenie) (all inclusive w hotelu)

  (Orientacyjna godzina wyjazdu 08:35, powrót 20:45)

 • 4. dzień - Oasis Park

  Tego dnia odwiedzicie jeden z największych europejskich, pustynnych rezerwatów na Fuerteventurze – Oasis Park. Na jego terenie żyje około 2 tys. zwierząt. Na miejscu czekają liczne atrakcję dla rodzin, tj. pokazy z lwami morskimi, papugami, krokodylami, wężami oraz ptakami drapieżnymi. Na terenie parku znajduje się również ogromny ogród z kaktusami. Wycieczka pozwala ujrzeć "Fragment dzikiej Afryki" na Fuerteventurze. (lunch za dodatkową opłatą - możliwość skorzystania z 3 różnych restauracji na terenie parku za opłatą) (all inclusive w hotelu).

  Wycieczka odbywa się bez polskiego przewodnika. (wyjazd hotelowym busem ok.08:40 rano, powrót ok. godzi. 17:30)

 • 5. – 7. dzień - Wypoczynek w hotelu

  3 dni pełnego wypoczynku w hotelu Globales Costa Tropical z wyżywieniem all inclusive. Hotel Costa Tropical położony jest w spokojnej miejscowości Castillo, oddalonej ok. 2 km od rozrywkowej Caleta de Fuste z licznymi restauracjami i barami. Goście mogą tu wypocząć przy dużym basenie albo na tarasie słonecznym. Ciekawie spędzony czas zapewniają programy sportowe, animacyjne, wieczorne przedstawienia i dyskoteka. Te ostatnie chwile wakacji możecie zaplanować sami – wypoczywając na plaży lub zwiedzając miasteczko Corralejo. (all inclusive w hotelu)

 • 8. dzień - Wykwaterowanie

  Wykwaterowanie z hotelu i powrót do Polski.

Uwaga

Program i kolejność wycieczek może ulec zmianie.

Zakwaterowanie

Hotel Globales Costa Tropical (***) to idealny wybór dla tych, którzy marzą o relaksujących wczasach na Wyspach Kanaryjskich. Hotel Costa Tropical położony jest w spokojnej miejscowości Castillo, oddalonej ok. 2 km od rozrywkowej Caleta de Fuste z licznymi restauracjami i barami. Goście mogą tu wypocząć przy dużym basenie albo na tarasie słonecznym. Ciekawie spędzony czas zapewniają programy sportowe, animacyjne, wieczorne przedstawienia i dyskoteka. 

Zakwaterowanie:

APX1,2-4 os., aneks kuchenny, lodówka (w większości na wyposażeniu kuchenka mikrofalowa, czajnik oraz toster), wanna lub prysznic, WC , sejf (płatny), TV sat.,  telefon, balkon lub taras

Pierwsze 4 dni: wyżywienie all inclusive w hotelu (dni zwiedzania)
Ostatnie 3 dni: wyżywienie all inclusive w hotelu (dni wypoczynku)

Poznaj zalety wycieczki

 • Małe kameralne grupy
 • Polskojęzyczny przewodnik podczas wycieczek objazdowych (poza wizyta w Parku Oasis)
 • All inclusive podczas dni zwiedzania oraz wypoczynku w hotelu
 • Zakwaterowanie w jednym hotelu w czasie całego pobytu Globales Costa Tropical 3*
 • Bilety wstępu w cenie  

Terminy rozpoczęcia wycieczki

13.11.17; 04.12.17; 15.01.18; 12.02.18; 19.03.18 (przyloty w poniedziałki)

Minimalna liczba uczestników

15 osób

Świadczenia wliczone w cenę

 • Polskojęzyczny przewodnik podczas wycieczek objazdowych (poza wizyta w Parku Oasis. W cenie bus hotelowy oraz bilet wstępu do parku)
 • All inclusive podczas dni zwiedzania oraz wypoczynku w hotelu
 • Zakwaterowanie w jednym hotelu w czasie całego pobytu Globales Costa Tropical 3*
 • Bilety wstępu w cenie
 • Lunch podczas wycieczki na Fuerteventurze i na Lanzarote

Świadczenia niewliczone w cenę

 • napiwki
 • posiłki i napoje nie wymienione w programie
 • lunch podczas wycieczki do parku Oasis we własnym zakresie, możliwość skorzystania z oferty 3 restauracji znajdujących się w parku
 • wydatki natury osobistej    

Wyspy Kanaryjskie

Wyspy Kanaryjskie zostały stworzone zarówno dla tych, którzy uwielbiają odpoczynek na piaszczystych plażach, jak i dla kochających wypoczynek aktywny. Na tych 17 hiszpańskich wyspach każdy dzień wydaje się zbyt krótki. Natura, kultura i folklor tworzą tu idealną harmonię.

Zobacz więcej
Średnia pogoda w ciągu roku Wyspy Kanaryjskie
Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
14°C 14°C 15°C 16°C 17°C 19°C 20°C 21°C 21°C 17°C 18°C 15°C
19°C 19°C 19°C 19°C 20°C 21°C 22°C 22°C 23°C 23°C 22°C 21°C
6 7 8 8 9 10 10 10 8 7 7 6
32 mm 30 mm 23 mm 12 mm 4 mm 2 mm 1 mm 1 mm 7 mm 20 mm 32 mm 42 mm

Zwiedzanie i Wypoczynek – Fuerteventura i Lanzarote 3*