Pakiet Paradise & Beach + SAFARI Selous (10)

  ZNZ30911

  Pakiet Paradise & Beach + SAFARI Selous (10) - informacje

  Atrakcyjny pakiet łączący 9-dniowy pobyt w hotelu Paradise Beach Resort (8 nocy) wraz z 3-dniowym safari (2 noce) pozwalającym na podziwianie afrykańskiej przyrody. Idealny wybór dla osób pragnących połączyć błogi wypoczynek z przygodą wakacyjnego safari.

  World map
  Zakwaterowanie

  Rezerwacja zawiera pakiet 8 noclegów w Paradise Beach Resort w 2-osobowych pokojach z widokiem na morze (DZM1, DZM2, DZM3; wyżywienie all inclusive) oraz 3-dniowe safari Selous z noclegiem w Africa Safari Camp/Banda Bungalow (pełne wyżywienie - śniadanie, obiad i kolacja) wraz z transferami.

  Komfortowy hotel Paradise Beach Resort (4*) położony jest przy białej, piaszczystej plaży, w miejscowości Uroa, w pobliżu Wybrzeża Kiwengwa. Na gości czeka tu wiele atrakcji - animacje dla dzieci, dorosłych i młodzieży, urozmaicona oferta sportowa oraz centrum wellness. Wypoczywający mogą spróbować dań serwowanych w 3 restauracjach albo wypić drinka w jednym z 6 barów.

  Podczas dni safari, wykwaterowanie z hotelu Paradise Beach Resort na 2 noce (bagaż główny można pozostawić w lobby hotelowym). Podczas safari noclegi w kompleksie Africa Safari Camp/Banda Bungalow, zlokalizowanym przy wejściu do rezerwatu Selous. W odległości krótkiego spaceru znajduje się rzeka Rufiji, gdzie można podziwiać wiele gatunków zwierząt i wspaniałą, afrykańską przyrodę. Do dyspozycji gości oddano pokoje z prysznicem z ciepłą wodą, toaletą, pojedynczym lub podwójnym łóżkiem oraz moskitierą.

  Po powrocie z safari kontynuacja pobytu w hotelu Paradise Beach Resort.

  Plan wycieczki
  • 1. dzień safari - Zanzibar - rezerwat Selous

   Dzień rozpoczniecie przelotem z Zanzibaru (ok. 60 min) na kontynent. Po zakwaterowaniu i lunchu w Africa Safari Camp wybierzecie się na spacer po buszu, podczas którego zwiedzicie tradycyjną, afrykańską wioskę. Następnie wyruszycie w niesamowitą wyprawę łodzią po pełnej hipopotamów i wylegujących się na brzegach krokodyli rzece Rufiji. Przy odrobinie szczęścia podczas rejsu można zobaczyć także stado słoni. Kolacja i nocleg w Africa Safari Camp.

  • 2. dzień safari - Rezerwat Selous

   Drugiego dnia safari, po wczesnym śniadaniu, na gości czeka ekscytująca wyprawa samochodem terenowym na safari do jednego z największych obszarów chronionych w całej Afryce. Rezerwat Selous wyróżnia się ogromną koncentracją dzikich zwierząt - można tutaj podziwiać m.in. ogromną populację słoni, hipopotamy, lwy, bawoły, antylopy gnu i impala, zebry oraz 350 gatunków ptaków, gadów i płazów. Na terenie rezerwatu, wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO, występują także rzadko spotykane, zagrożone gatunki nosorożca czarnego i likaona. Obiad podczas safari w jednej z miejscowych lodge'y. Kolacja i nocleg w Africa Safari Camp.

  • 3. dzień safari - Rezerwat Selous - Zanzibar

   Śniadanie i wykwaterowanie z Africa Safari Camp. Przelot na Zanzibar, a następnie transfer do hotelu. 

  World map
  • Uwagi

   Program i kolejność wycieczek może ulec zmianie.Podczas dni safari, należy się wykwaterować z pokoju, bagaż pozostawić w lobby hotelowym w przechowalni, a na safari zabrać tylko miękki bagaż do 15 kg/os.Taksa klimatyczna (płatna na miejscu ok. 1 USD/os./dzień)
  • Hotel

   Uwaga: Na terenie Zanzibaru honorowane są tylko dolary wydane po 2006 r. Płatności za wizę na lotnisku należy dokonać przy użyciu karty kredytowej.Uwaga: Na terenie Zanzibaru honorowane są tylko dolary wydane po 2006 r. Płatności za wizę na lotnisku należy dokonać przy użyciu karty kredytowej.
  • Poznaj zalety wycieczki

   Zwiedzanie jednego z największych afrykańskich rezerwatów (samochodem terenowym oraz pieszo)Podziwianie rezerwatu Selous z lotu ptakaObserwacja zwierząt podczas rejsu po rzece Rufiji

  Świadczenia

   Wliczone w cenę
  • Anglojęzyczny kierowca-pilot
  • Posiłki i noclegi zgodnie z programem
  • Butelkowana woda mineralna podczas game drive
  • Przelot awionetką na kontynent
  • Bilety wstępu do rezerwatu
  • Niewliczone w cenę
  • Napiwki dla przewodników oraz kierowców
  • Wydatki osobiste podczas safari

  Oferta dla tego hotelu nie jest dostępna.