Loading...Loading...

Venet to niewielki i niezwykle popularny region narciarski. Przyciąga perfekcyjnie przygotowanymi nartostradami z zachwycającą scenerią Alp Otztalskich. Nasłonecznione stoki oraz niewygórowane ceny dla rodzin z dziećmi stanowią wizytówkę tego miejsca.

World map

Rodzinne szaleństwa na stoku

To doskonały wybór dla początkujących oraz rodzin. Na miejscu znajdziecie głównie trasy łatwe (6 km) i średnie (15 km) świetnie przygotowane na zimowe szaleństwa. W ostatnich latach zainstalowano tutaj specjalne urządzenia do sztucznego naśnieżania, co gwarantuje dobre warunki na stoku. Dodatkową zachętą mogą być niewygórowane ceny karnetów. Atrakcją, a zarazem urozmaiceniem po nartach, będzie dla Was zjazd 4-kilometrową trasą saneczkową, otwartą na południowych stokach góry Venet.

Dla snowboardzistów i narciarzy freestyle'owych

W ośrodku Venet jest też coś dla snowboardzistów i narciarzy freestyle'owych. Jedni i drudzy mogą się wyszaleć w parku śnieżnym Panorama-Lifestyle Park, który został wyróżniony tyrolskim znakiem jakości za doskonałe przygotowanie zimowej oferty. W ośrodku działa też JIB Park składający się z ponad dwudziestu przeszkód o różnym stopniu trudności – wszystkie rozlokowane są na stoku o długości 500 metrów. Chwile wytchnienia znajdziecie w przytulnych schroniskach i nowej panoramicznej restauracji.