Loading...Loading...

St. Jakob im Defereggental to oddalony od gwarnych kurortów tyrolski ośrodek zimowy. Świetnie sprawdza się jako miejsce wypoczynku dla rodzin z dziećmi. Przyjazny klimat, tradycyjne budownictwo i unoszący się w powietrzu zapach lokalnych przysmaków umacniają przekonanie, że jest to dobry wybór na zimowy urlop.

World map

Tutejsze tereny narciarskie są dobrze dostosowane dla dzieci, osób początkujących i średniozaawansowanych. Szerokie niebieskie i czerwone trasy w najwyższych partiach Grosser Lepples Kofl zapewniają komfortową jazdę na nartach. Dla bardziej zaawansowanych narciarzy idealna będzie trasa Weissspitzlift o długości ok. 5,5 km. Poza wyznaczonymi nartostradami można spróbować swoich sił w freeride'ingu.

Przy wyciągu Mooserbergbahn znajduje się funpark dla fanów freestyle'u, a tam rampy, skocznie, boxy oraz wiele innych atrakcji dla pasjonatów tricków narciarskich i snowboardowych. W St. Jakob im Defereggental znajdziecie też ponad 60 km świetnie przygotowanych tras biegowych. Osoby szukające dodatkowych atrakcji, mają szansę skorzystać z 30 km tras łyżwiarskich oraz toru do curlingu. Jest też coś dla najmłodszych. Ośrodek przygotował specjalne wyciągi dywanikowe, przedszkole oraz szkółkę narciarską.