Loading...Loading...

St. Anton am Arlberg jest kolebką narciarstwa alpejskiego. To jeden z najbardziej urozmaiconych terenów w całych Alpach. Doskonała infrastruktura, ciekawe trasy zjazdowe, kolejki zimowe i nowoczesne wyciągi są do dyspozycji narciarzy o każdym poziomie zaawansowania. Sezon zimowy trwa tutaj od grudnia do kwietnia – wszystko za sprawą dogodnego położenia (nawet do 2 811 m n.p.m.) oraz urządzeń dośnieżających.

World map

Zimowe atrakcje

St. Anton am Arlberg to centrum sportów zimowych o bogatej tradycji i niezwykłym uroku, odwiedzane przez międzynarodowe klientelę. Przyciągają przede wszystkim dobrze przygotowane trasy zjazdowe – idealne dla początkujących, średniozaawansowanych i doświadczonych narciarzy. Ale ten zimowy zakątek kojarzy się nie tylko ze sportem. To również tętniąca życiem miejscowość z długimi pasażami dla pieszych, sklepami, restauracjami, dyskotekami i licznymi imprezami apres-ski.

Dla najmłodszych do dyspozycji są szkółki narciarskie, w których oprócz jazdy na nartach, dzieci mogą nauczyć się wspólnej zabawy z rówieśnikami. Moc atrakcji, nie tylko najmłodszym, dostarczy oświetlony tor saneczkowy. Powiem górskiego wiatru, niepowtarzalna sceneria i wyjątkowe rodzinne towarzystwo uczynią zimowy urlop wręcz bajkowym.

Specjalnie dla pań

Przez cały styczeń głównym mottem masywu Arlberg jest hasło: „ Panie przodem!". W St. Anton Am Arlberg co roku organizowane jest specjalne wydarzenie przeznaczone wyłącznie dla płci pięknej – tak zwane Ladies Week. W spotkaniu nie brakuje atrakcji sportowych i bardzo bogatej oferty apres-ski – relaks przy drinkach i relaksującej muzyce w urokliwych górskich lokalach i zabawa do białego rana w dyskotekach oraz pubach. Panie mogą dodatkowo skorzystać ze specjalnych promocyjnych cen w tutejszych sklepach i salonach spa.