Loading...Loading...

Mocne podłoże pokryte białym puchem – to najlepsza charakterystyka stoków "Tyrolskiego Wymiaru Narciarstwa" (Tirols Ski-Dimension). Najwyższe standardy przygotowania tras i wyciągów gwarantują idealne warunki uprawiania narciarstwa alpejskiego (łącznie 212 km tras) wytyczonych od 1200 do 2820 m n.p.m. Narciarze mogą korzystać z 68 wyciągów (11 kolejek gondolowych, 16 wyciągów krzesełkowych, 11 orczyków, 29 ruchomych chodników i 1 kolejki naziemnej) – wydajnych, komfortowych i nowoczesnych.

World map

Familien Coaster Schneisenfeger
Nowy tor saneczkowy Coaster Schneisenfeger jest czynny tak zimą, jak i latem; pozostaje wielką atrakcją dla całych rodzin. Trasa powadzi z Alpkopf do Högsee. Jej długość to 1,5 km, a maksymalna prędkość, jaką można osiągnąć na sankach to 40 km/h.

Bertas Kindervilla
Bertas Kindervilla to trzypiętrowy, nowoczesny budynek, w którym znajduje się szkółka narciarska i sale zabaw dla dzieci. Są tam pomieszczenia, gdzie prowadzona jest animacja i pokazy dla dzieci, ponadto rodzinne toalety, przewijalnie dla niemowląt i wiele innych udogodnień dla rodzin z dziećmi.

Bertas Home-Run
"Bertas Home-Run" to niebieska trasa dla dzieci prowadząca z centrum dla rodzin "Bertas Kinderland" do Fiss. Dzieci mogą nią zjechać samodzielnie nie korzystając z wyciągu Poschilift.

Rozbudowa restauracji dla rodzin Sonnenburg

Rodzinna restauracja Sonnenburg świeci nowym blaskiem; została powiększona o nowe skrzydło od strony wschodniej i gruntownie odremontowana. Powstanie w ten sposób 300 dodatkowych miejsc w części pod dachem i na zewnątrz.

Modernizacja systemu naśnieżania
Wprowadzenie bardziej wydajnych armatek śnieżnych umożliwi optymalizację naśnieżania i pozwoli uniknąć problemów powodowanych niedoborem białego puchu.

Nowa aplikacja na smartfony "Serfaus-Fiss-Ladis App"

Nowa aplikacja jest bardzo przydatnym narzędziem dla gości tego ośrodka narciarskiego. Znajdą w niej najbardziej przydatne informacje, począwszy od aktualnej prognozy pogody, przez mapkę tras narciarskich, po kompletną listę lokalnej infrastruktury od A do Z.

Zimowe szlaki wędrówkowe
Śmiało możemy polecić szlak dla rodzin z dziećmi – stosunkowo łatwy i obfitujący w niezapomniane widoki – oraz szlak medytacyjny – wiodący do kaplicy Hög, składający się z 7 etapów, powiązanych z wezwaniami modlitwy "Ojcze nasz".