Wysokogórski krajobraz, różnorodne trasy narciarskie i wyjątkowa atmosfera. Kleinarl-Flachauwinkl oferuje prawdziwe bogactwo zimowych atrakcji – naturalne tory saneczkowe, trasy dla snowboardzistów oraz park dla wielbicieli freestyle'u. Tutaj cała rodzina znajdzie coś dla siebie.

Atrakcje dla rodzin

Rodzinom z dziećmi z pewnością spodobają się naturalne tory saneczkowe i urozmaicone trasy narciarskie. Najpopularniejsza jest trasa Der Family Run umożliwiająca wspólną wyprawę narciarską dla dzieci i rodziców. Stok jest łatwy, o małym nachyleniu, dzięki czemu bezpieczny dla początkujących. Dzieci mogą podczas jazdy zbierać nowe doświadczenia na poszczególnych stacjach, by potem, przy kasie, odebrać album z nalepkami.

Szaleństwo w snowparkach

Nowy slogan ośrodka brzmi: „Freestyle for Life". Snowparki są tutaj na najwyższym poziomie. Największą dumą tego miejsca jest nowa rynna „Super pipe" o imponujących wymiarach 160 m długości, 30 metrach szerokości i ścianie o wysokości 6 m.

Legendarny stał się Absolut Park – jeden z największych snowparków w Europie rozciągający się na odcinku 1,5 km. W jego skład wchodzą dwa snowparki - jeden z tradycyjnymi przeszkodami, a drugi z przeszkodami wykonanymi z drewna. Na miejscu znajdziecie half-pipe, kilkanaście skoczni, boksy i drewniane figury. Tutaj zimowe szaleństwo naprawdę nie ma końca!

Relaks w Sun House

Relaks i zabawa w jednym miejscu. Po wspólnej jeździe na nartach koniecznie musicie skorzystać z wypoczynku w schronisku Sun House przy średniej stacji wyciągów. Dzieci mogą wyszaleć się w sali z zabawkami lub obejrzeć film w sali kinowej, a dorośli spokojnie posiedzieć na leżakach i poopalać się w promieniach zimowego słońca. Po takim odpoczynku nikomu nie zabraknie sił na kolejne zimowe szaleństwa.

Kleinarl-Flachauwinkl

Długości tras narciarskich:

Najbliższe ośrodki narciarskie

Zobacz wszystkie ośrodki w regionie