Zapytaj o wakacje naszych konsultantów

tel. 71 7572170
kom. 531 685 745
Godziny otwarcia
Pon.-Sob.: 09:00-20:00
Niedz.: 10:00-20:00
*dotyczy niedziel handlowych
zobacz biuro na mapie

Lista biur TUI

Znajdź inne Biuro Podróży TUI w Twojej okolicy.

zobacz wszystkie

Jeśli chcą Państwo spełnić swoje marzenia podróżnicze lub po prostu potrzebują Państwo odpocząć od codziennego zgiełku, zapraszamy do naszego salonu TUI przy ul. Mińskiej 58 we Wrocławiu.

Nasz zgrany i kreatywny zespół pracowników charakteryzuje się wieloletnim doświadczeniem w branży turystycznej oraz pasją i zamiłowaniem do podróży, dzięki temu profesjonalnie dostosuje ofertę do indywidualnych potrzeb każdego klienta, zarówno pod kątem destynacji, jak i hotelu.
Każdy z pracowników posiada szeroką wiedzę popartą wyjazdami służbowymi i prywatnymi, a także licznymi szkoleniami – wszystko po to, aby zapewnić Państwu bezpieczne i udane wakacje. Z TUI Mińska 58 uciekną Państwo od trosk dnia codziennego, wypoczną z rodziną lub przyjaciółmi, poznają nowych znajomych na wyjeździe, a także spróbują lokalnej kuchni. Nasz zespół pomoże również w wyborze wycieczek fakultatywnych klientom ceniącym sobie aktywny wypoczynek. Największą nagrodą dla nas jest uśmiech zadowolonego klienta! :)

W ofercie mamy pełen wachlarz propozycji: imprezy turystyczne, hotele na całym świecie, bilety lotnicze, transfery i wynajem samochodów, a także ubezpieczenia.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego biura, a wyślemy Państwa w niezwykłe zakątki świata, które zagwarantują cudowne i niezapomniane wspomnienia na całe życie.

Nasze biuro podróży zlokalizowane jest w nowej kameralnej galerii - Centrum Handlowe Mińska 58, naprzeciwko restauracji Kraftownia Muchobór. Do dyspozycji naszych klientów jest darmowy, nielimitowany parking.