W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Możesz w każdej chwili zmienić ustawienia prywatności w przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności i cookies

Welcome to the world of TUI

Please choose your tui website:

Zwiedzanie i Wypoczynek – Majorka 4*

Hiszpania / Majorka / Cala d’Or
KOD HOTELU: PMI00002

Szczegółowy plan wycieczki objazdowej

Zwiedzanie i Wypoczynek – Majorka 4*

Zwiedzanie i Wypoczynek to połączenie wycieczek objazdowych oraz beztroskiego wypoczynku w jednym tygodniu wakacji! Pierwsze cztery dni spędzicie na zwiedzaniu, a ostatnie trzy możecie zaplanować sami – korzystając z formuły all inclusive dostępnej w hotelu. W czasie tej wycieczki odkryjecie piękno i tajemnice największego skarbu Balearów – Majorki. Połączycie 3 dni zwiedzania z relaksem na plaży i w hotelu. Przed Wami urlop pełen atrakcji!

1. dzień - Przylot

2. dzień - Klasyczna Majorka

3. dzień - Śladami Chopina

4. dzień - Smocze jaskinie

5. – 7. dzień - Wypoczynek w hotelu

8. dzień - Wykwaterowanie

Zwiedzanie i Wypoczynek to połączenie wycieczek objazdowych oraz beztroskiego wypoczynku w jednym tygodniu wakacji! Pierwsze cztery dni spędzicie na zwiedzaniu, a ostatnie trzy możecie zaplanować sami – korzystając z formuły all inclusive dostępnej w hotelu. W czasie tej wycieczki odkryjecie piękno i tajemnice największego skarbu Balearów – Majorki. Połączycie 3 dni zwiedzania z relaksem na plaży i w hotelu. Przed Wami urlop pełen atrakcji!

Plan wycieczki

 • 1. dzień - Przylot

  Przylot i zakwaterowanie w hotelu Ferrera Blanca (śniadanie i/lub kolacja).

 • 2. dzień - Klasyczna Majorka

  Pierwszego dnia wycieczka uda się w rejs statkiem wzdłuż północnego wybrzeża Majorki. Tam jej uczestnicy zwiedzą malutką osadę Sa Calobrę, z przepiękną plażą i imponującym wąwozem Torrente de Pareis. Następnie podróż zabytkowym pociągiem z Palmy do Sóller, podczas której będzie można zobaczyć to wyjątkowe miasteczko słynące z drzew pomarańczowych i cytrynowych, a także elegancki port Puerto de Sóller, przy którego promenadzie, zadziwiają przycumowane luksusowe jachty. Powrót spektakularną trasą widokową i podziwianie krajobrazów Majorki.

 • 3. dzień - Śladami Chopina

  W tym dniu zaplanowana jest wycieczka do Valldemossy, gdzie w dawnym klasztorze kartuzów przebywał Fryderyk Chopin wraz ze swoją przyjaciółką George Sand. O ich pobycie w tym miejscu przypominają zachowane w muzeum rękopisy i listy. W czasie wycieczki będzie można zobaczyć tętniącą życiem, pełną pięknych zabytków stolicę wyspy – Palmę de Mallorca. Podczas wizyty w tym kosmopolitycznym mieście, zwiedzanie, zachwycającej pięknem architektonicznym - katedry Palma Cathedral (wejście w cenie). Jest to jedna z piękniejszych budowli na całej wyspie. W programie również czas wolny na zakupy, w modnych butikach i sklepikach, licznie skrytych w uliczkach Palmy.

 • 4. dzień - Smocze jaskinie

  Kolejnym punktem podróży będą smocze jaskinie - Cuevas del Drach - pełne korytarzy i komór kryjących się w wapiennych skałach. Po przyjeździe do Porto Cristo, gdzie znajdują się owe słynne jaskinie, podziwianie naturalnych stalagmitów i stalaktytów ukrytych w tajemniczych grotach. Zachwyt turystów wzbudzi również Martel – największe jezioro podziemne w Europie, gdzie organizowane są wyjątkowe koncerty muzyki klasycznej. Być może uda się trafić właśnie na ten magiczny koncert z efektami świetlnymi oraz muzyką wiolonczel w tle.

 • 5. – 7. dzień - Wypoczynek w hotelu

  Ostatnie 3 dni wycieczki przewidziane są na wypoczynek w hotelu Ferrera Blanca. Doskonałe położenie w ekskluzywnej i spokojnej miejscowości Cala d'Or, różnorodne udogodnienia dla par i rodzin oraz smaczna kuchnia w formule all inclusive to największe zalety tego hotelu.

 • 8. dzień - Wykwaterowanie

  Wykwaterowanie z hotelu i powrót do Polski.

Uwaga

Program i kolejność wycieczek w ciągu 4 pierwszych dni może ulec zmianie.

Zakwaterowanie

Doskonałe położenie, różnorodne udogodnienia dla dzieci i smaczna kuchnia to największe zalety Aparthotelu Ferrera Blanca (****). Obiekt leży niedaleko centrum miasta z licznymi sklepami, barami i restauracjami - z tego powodu spodoba się miłośnikom różnorodnej rozrywki. Tym, którzy wybierają kąpiele wodne i słoneczne, przypadnie do gustu bliskość piaszczystej plaży oraz cztery baseny znajdujące się na terenie hotelu.

Pierwsze 4 dni: śniadanie i obiadokolacje (dni zwiedzania)
Ostatnie 3 dni: wyżywienie all inclusive (dni wypoczynku)

Poznaj zalety wycieczki

 • Polskojęzyczny przewodnik i wycieczki w cenie pakietu
 • All inclusive podczas dni wypoczynku w hotelu
 • Zakwaterowanie w jednym hotelu w czasie całego pobytu
 • Gwarantowane terminy  

Terminy rozpoczęcia wycieczki

30.04 (termin gwarantowany), 14.05 (termin gwarantowany), 28.05 (termin gwarantowany), 24.09.2017 (termin gwarantowany)

Świadczenia wliczone w cenę

 • Przelot na Majorkę
 • Transfery z/na lotnisko
 • Zakwaterowanie w hotelu Ferrera Blanca (4*) przez cały pobyt
 • Wyżywienie według programu (4 pierwsze dni - śniadania i obiadokolacje, 3 ostatnie dni - all inclusive)
 • 3 wycieczki ze wszystkimi wstępami i biletami w cenie
 • Polskojęzyczny przewodnik

Świadczenia niewliczone w cenę

 • Lunch podczas dni zwiedzania na wycieczkach (opcjonalnie)
 • Napiwki (opcjonalnie)

Hiszpania

Hiszpania to kraj paradoksów, słońca i wina. Rzadko spotykana pobożność sąsiaduje tu z szaleńczą zabawą fiest i karnawałów. Niezwykłe przywiązanie do tradycji z budową liberalnego społeczeństwa. Piękno średniowiecznej architektury z nowoczesnymi hotelami i plażami.

Zobacz więcej

Zwiedzanie i Wypoczynek – Majorka 4*