W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Możesz w każdej chwili zmienić ustawienia prywatności w przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności i cookies

Welcome to the world of TUI

Please choose your tui website:

Zwiedzanie i Wypoczynek – Hiszpania i Gibraltar 4*

Hiszpania / Costa del Sol / Torremolinos / Benalmadena
KOD HOTELU: AGP00002

Zwiedzanie i Wypoczynek to połączenie wycieczek objazdowych oraz beztroskiego wypoczynku w jednym tygodniu wakacji! Pierwsze cztery dni spędzicie na zwiedzaniu, a ostatnie trzy możecie zaplanować sami – korzystając z formuły all inclusive dostępnej w hotelu. Ten program łączy odkrywanie bogactw Gibraltaru, Kordoby i Sewilli z beztroskim czasem w formule all inclusive. To wszystko podczas jednotygodniowego urlopu!

 • 1. dzień - Przylot

  Przylot i zakwaterowanie w hotelu Playa Bonita (śniadanie i/lub kolacja).

 • 2. dzień - Zwiedzanie Gibraltaru

  W tym dniu odkryjecie fascynującą historię „Małej Brytanii" na hiszpańskim wybrzeżu. Zwiedzicie największą jaskinię na Gibraltarze (Saint Michael's Cave), a następnie podziemnymi tunelami z czasów II wojny światowej będziecie podążać śladami Churchilla oraz generała Sikorskiego. Ważnym punktem wycieczki jest Europa Point – najdalej wysunięty na południe cypel Gibraltaru – na którym znajduje się rezerwat wolno żyjących małp bezogonowych (wejście do jaskini i rezerwatu w cenie).

 • 3. dzień - Bogactwa Kordoby

  Następnym celem zwiedzania jest Kordoba. Niezwykle bogata historia miasta widoczna jest w jego licznych zabytkach. Symbolem Kordoby jest Mezquita – wielokrotnie przebudowywany meczet, mieszczący obecnie katedrę katolicką (wejście w cenie). Największe wrażenie robi wnętrze świątyni z ponad 800 kolumnami (tzw. las kolumn), które zdają się rozciągać w nieskończoność. Podczas zwiedzania Kordoby zobaczycie także starą część miasta z dzielnicą żydowską i przespacerujecie się słynną, „kwiatową" uliczką Calleja de las Flores.

 • 4. dzień - Sewilla – w stolicy Andaluzji

  Tutaj każdy plac jest wyjątkowo piękny – wypełniony wspaniałymi zabytkami, barokowymi kościołami oraz drzewami pomarańczowymi. Do najciekawszych miejsc w Sewilli należą dzielnica żydowska, Santa Cruz oraz katedra Najświętszej Marii Panny z majestatyczną wieżą Giralda, górującą nad całym miastem. (wejście do katedry w cenie)

 • 5. – 7. dzień - Wypoczynek w hotelu

  Zmiana formuły wyżywienia na all inclusive – 3 dni pełnego wypoczynku w klasycznym hotelu Playa Bonita. Obiekt położony jest w spokojnej okolicy, bezpośrednio przy piaszczystej plaży. To dobry punkt wypadowy dla tych, którzy lubią poznawać okoliczne piękno i atrakcje.

 • 8. dzień - Wykwaterowanie

  Wykwaterowanie z hotelu i powrót do Polski.

Uwaga

Program i kolejność wycieczek w ciągu 4 pierwszych dni może ulec zmianie.

Zakwaterowanie

Klasyczny hotel Playa Bonita (4*) położony jest w spokojnej okolicy, bezpośrednio przy piaszczystej plaży. To dobry punkt wypadowy dla tych, którzy lubią poznawać okoliczne piękno i atrakcje. Najmłodsi mogą tu wziąć udział w ciekawych animacjach prowadzonych w kilku grupach wiekowych – między innymi w lekcjach gotowania czy zajęciach sportowych. Obiekt nie zapomniał również o nastolatkach – Teen Club, zabiegi w Teen Spa i imprezy tematyczne przygotowywane są z myślą o starszych dzieciach.

Pierwsze 4 dni: śniadanie i obiadokolacje (dni zwiedzania)
Ostatnie 3 dni: wyżywienie all inclusive (dni wypoczynku)

Gwarantowane terminy wycieczki

1.05, 22.05, 12.06, 26.06, 4.09, 18.09.2017 (poniedziałki)

Świadczenia wliczone w cenę

 • Transfery z/na lotnisko
 • Zakwaterowanie w hotelu Playa Bonita (4*) przez cały pobyt
 • Wyżywienie według programu (4 pierwsze dni - śniadania i obiadokolacje, 3 ostatnie dni - all inclusive)
 • Biletu wstępu do jaskini Saint Michael's Cave i rezerwatu (2. dzień), wstęp do meczetu Mezquita (2. dzień), wstęp do katedry Najświętszej Marii Panny (4. dzień)
 • Polskojęzyczny przewodnik  

Świadczenia niewliczone w cenę

 • Lunch podczas dni zwiedzania na wycieczkach (opcjonalnie)
 • Napiwki (opcjonalnie)

Hiszpania

Piękne plaże, lasy, imponujące szczyty górskie, przepyszna kuchnia, spokojne i urokliwe nadmorskie zakątki, ale także gwarne i tętniące życiem miasta pełne zabytków i atrakcji. Hiszpania to nie tylko kraj flamenco, korridy czy uroczyście obchodzonych fiest. To także niezwykłe miejsce z krajobrazem zróżnicowanym znacznie bardziej niż w innych państwach europejskich.

Zobacz więcej
Zwiedzanie i Wypoczynek – Hiszpania i Gibraltar 4*