W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Możesz w każdej chwili zmienić ustawienia prywatności w przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności i cookies

Welcome to the world of TUI

Please choose your tui website:

Zwiedzanie i Wypoczynek – Hiszpania i Gibraltar 4*

Hiszpania / Costa del Sol / Fuengirola
KOD HOTELU: AGP00002

Szczegółowy plan wycieczki objazdowej

Zwiedzanie i Wypoczynek – Hiszpania i Gibraltar 4*

Zwiedzanie i Wypoczynek to połączenie wycieczek objazdowych oraz beztroskiego wypoczynku w jednym tygodniu wakacji! Pierwsze cztery dni spędzicie na zwiedzaniu, a ostatnie trzy możecie zaplanować sami – korzystając z formuły all inclusive dostępnej w hotelu. Ten program łączy odkrywanie bogactw Gibraltaru, Kordoby i Sewilli z beztroskim czasem w formule all inclusive. To wszystko podczas jednotygodniowego urlopu!

1. dzień - Przylot

2. dzień - Zwiedzanie Gibraltaru

3. dzień - Bogactwa Kordoby

4. dzień - Sewilla – w stolicy Andaluzji

5. – 7. dzień - Wypoczynek w hotelu

8. dzień - Wykwaterowanie

Zwiedzanie i Wypoczynek to połączenie wycieczek objazdowych oraz beztroskiego wypoczynku w jednym tygodniu wakacji! Pierwsze cztery dni spędzicie na zwiedzaniu, a ostatnie trzy możecie zaplanować sami – korzystając z formuły all inclusive dostępnej w hotelu. Ten program łączy odkrywanie bogactw Gibraltaru, Kordoby i Sewilli z beztroskim czasem w formule all inclusive. To wszystko podczas jednotygodniowego urlopu!

Plan wycieczki

 • 1. dzień - Przylot

  Przylot i zakwaterowanie w hotelu Fuengirola Park (śniadanie i/lub kolacja).

 • 2. dzień - Zwiedzanie Gibraltaru

  W tym dniu odkryjecie fascynującą historię „Małej Brytanii" na hiszpańskim wybrzeżu. Zwiedzicie największą jaskinię na Gibraltarze (Saint Michael's Cave), a następnie podziemnymi tunelami z czasów II wojny światowej będziecie podążać śladami Churchilla oraz generała Sikorskiego. Ważnym punktem wycieczki jest Europa Point – najdalej wysunięty na południe cypel Gibraltaru – na którym znajduje się rezerwat wolno żyjących małp bezogonowych (wejście do jaskini i rezerwatu w cenie). Powrót do hotelu Monarque Fuengirola Park Hotel(4*)

 • 3. dzień - Bogactwa Kordoby

  Następnym celem zwiedzania jest Kordoba. Niezwykle bogata historia miasta widoczna jest w jego licznych zabytkach. Symbolem Kordoby jest Mezquita – wielokrotnie przebudowywany meczet, mieszczący obecnie katedrę katolicką (wejście w cenie). Największe wrażenie robi wnętrze świątyni z ponad 800 kolumnami (tzw. las kolumn), które zdają się rozciągać w nieskończoność. Podczas zwiedzania Kordoby zobaczycie także starą część miasta z dzielnicą żydowską i przespacerujecie się słynną, „kwiatową" uliczką Calleja de las Flores. Powrót do hotelu Monarque Fuengirola Park Hotel(4*)

 • 4. dzień - Sewilla – w stolicy Andaluzji

  Tutaj każdy plac jest wyjątkowo piękny – wypełniony wspaniałymi zabytkami, barokowymi kościołami oraz drzewami pomarańczowymi. Do najciekawszych miejsc w Sewilli należą dzielnica żydowska, Santa Cruz oraz katedra Najświętszej Marii Panny z majestatyczną wieżą Giralda, górującą nad całym miastem. (wejście do katedry w cenie) Powrót do hotelu Monarque Fuengirola Park Hotel(4*)

 • 5. – 7. dzień - Wypoczynek w hotelu

  Zmiana formuły wyżywienia na all inclusive – 3 dni pełnego wypoczynku w klasycznym hotelu Monarque Fuengirola Park Hotel(4*). Obiekt położony jest w miejscowości Fuengirola, w sąsiedztwie piaszczystej plaży. To dobry punkt wypadowy dla tych, którzy lubią poznawać okoliczne piękno i atrakcje. Powrót do hotelu

 • 8. dzień - Wykwaterowanie

  Wykwaterowanie z hotelu i powrót do Polski.

Uwaga

Program i kolejność wycieczek w ciągu 4 pierwszych dni może ulec zmianie.

Zakwaterowanie

Monarque Fuengirola Park Hotel (4*) - Pokoje 2-osobowe (typu Twin Standard)

Pierwsze 4 dni: śniadanie i obiadokolacje (dni zwiedzania)
Ostatnie 3 dni: wyżywienie all inclusive (dni wypoczynku)

Monarque Fuengirola Park Hotel 4*
Hotel położony jest w turystycznej miejscowości Fuengirola, w odległości około 200 metrów od plaży. W pobliżu obiektu znajdziecie wiele lokalnych atrakcji - sklepy, butiki, bary i restauracje. Na terenie hotelu można skorzystać z basenu zewnętrznego oraz udogodnień w strefie spa - basenu oraz jacuzzi. Udany wypoczynek zapewnią komfortowo wyposażone pokoje.

Poznaj zalety wycieczki

 • Polskojęzyczny przewodnik
 • All inclusive podczas dni wypoczynku w hotelu Monarque Fuengirola Park Hotel 4*
 • Zakwaterowanie w jednym hotelu w czasie całego pobytu (Hotel Monarque Fuengirola Park 4*)
 • Gwarantowane terminy

Gwarantowane terminy wycieczki

1.05, 22.05, 12.06, 26.06, 4.09, 18.09, 25.09.17 (poniedziałki)

Minimalna liczba uczestników

20 uczestników

Świadczenia wliczone w cenę

 • Transfery z/na lotnisko
 • Zakwaterowanie w hotelu Monarque Fuengirola Park Hotel (4*) przez cały pobyt
 • Wyżywienie według programu (4 pierwsze dni - śniadania i obiadokolacje, 3 ostatnie dni - all inclusive)
 • Biletu wstępu do jaskini Saint Michael's Cave i rezerwatu (2. dzień), wstęp do meczetu Mezquita (2. dzień), wstęp do katedry Najświętszej Marii Panny (4. dzień)
 • Polskojęzyczny przewodnik  

Świadczenia niewliczone w cenę

 • Lunch podczas dni zwiedzania na wycieczkach (opcjonalnie)
 • Napiwki (opcjonalnie)

Hiszpania

Hiszpania to kraj paradoksów, słońca i wina. Rzadko spotykana pobożność sąsiaduje tu z szaleńczą zabawą fiest i karnawałów. Niezwykłe przywiązanie do tradycji z budową liberalnego społeczeństwa. Piękno średniowiecznej architektury z nowoczesnymi hotelami i plażami.

Zobacz więcej

Zwiedzanie i Wypoczynek – Hiszpania i Gibraltar 4*