W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Możesz w każdej chwili zmienić ustawienia prywatności w przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności i cookies

Welcome to the world of TUI

Please choose your tui website:

Iberotel Aquamarine Resort

Egipt / Hurghada / Hurghada
KOD HOTELU: HRG11291

Ocena w TripAdvisor:
(w oparciu o 3 916 głosów)

Wycieczki fakultatywne

Sea Scope

Godzinna wycieczka na łodzi z przeszklonymi bokami, podczas której uczestnicy wyprawy siedząc w klimatyzowanym pomieszczeniu podziwiaja florę i faunę Morza Czerwonego przez duże panoramiczne szyby. Wycieczka polecana osobom, które nie potrafią pływać, a pragną zobaczyć podwodny świat. Polecana szczególnie dzieciom i osobom starszym. Prosimy zabrać: aparaty i kamery!!!

Cena: Dorośli: ok. 50 $,   Dziecii: ok. 23 $

Uwaga: wycieczki odbywają się przy minimalnej liczbie uczestników. Informacje u rezydenta TUI.

Więcej »

Żaglowcem do Ras Mohamed

Rejs luksusowym dwumasztowym żaglowcem do Ras Mohamed. Dwa przystanki na nurkowanie powierzchniowe i jeden na przepięknej, piaskowej wyspie, gdzie bedą mogli Państwo podziwiać wspaniale widoki. W cenie zawarty sprzęt do nurkowania powierzchniowgo, bilet wstępu do parku, obiad i napoje bezalkoholowe.

Cena: Dorośli: ok. 83 $,   Dzieci: ok. 42 $

Uwaga: wycieczki odbywają się przy minimalnej liczbie uczestników. Informacje u rezydenta TUI.

Więcej »

Nurkowanie z butlą przy Ras Mohamed lub wyspie Tiran

Nurkowanie z butlą bez licencji. Nurkowania odbywają się na rafach położonych w Parku Narodowym Ras Mohamed albo na rafie koralowej wyspy Tiran. Podczas wycieczki 3 przerwy dla nurkowania z butelka albo nurkowania powierzchniowe lub pływanie, obiad i napoje bezalkoholowe i sprzęt do nurkowania w cenie. Dodatkowo płatne: wstęp do Parku Narodowego Ras Mohamed 7,- $. Cena: od 55 USD, dzieci: od 55 USD

Więcej »

Yallah Hurghada - wycieczka do miasta

Objazd Hurghady -meczet i kościół koptyjski, instytut papirusu, fabryka olejków naturalnych, sklepy z pamiątkami, New Marina. Radzimy zabrać: butelkę wody, nakrycie głowy, funty egipskie na wydatki.

Cena: ok. 10 USD. Oferta specjalna: wycieczka jest darmowa przy rezerwacji jednej z wycieczek z oferty TUI.

Więcej »

Funny safari - pustynna przygoda

Skrócona wersja popularnej wycieczki Badawya (bez show oraz kolacji); odbywa się w godz. 08:00-13:30. Niezapomniana wyprawa na pustynię dla dzieci i dorosłych, łącząca w sobie przygodę i zabawę. W programie: przejazd do stacji quadow-  przejażdżka ok 45 min, przejazd do wioski Badawaya, -  przejazdy na spiderach ok. 20 min , możliwość przejażdżki na wielbłądzie, osiołku a nawet dla chętnych na koniu. W cenie wycieczki: wszystkie wyżej wymienione atrakcje. Prosimy zabrać:  nakrycie głowy (chusta), okulary przeciwsłoneczne, sportowy strój, pełne obuwie bądź sandały, bluzę z długim rękawem.

Cena: ok. 45$ Dopłata za transfer 10 USD dla klientów z Soma Bay i Safagi. Dopłata za transfer 8 USD dla klientów z El Gouna.

Więcej »

Royal Cruise

Gotowi na ekskluzywny rejs??? Zapraszamy zatem na niezapomniany rejs luksusowym statkiem Farrari po wspaniałym wodnym rezerwacie przyrody. Niech zachwyci Was ciemny błękit krystalicznie czystej wody Morza Czerwonego. W trakcie rejsu 3 przystanki na pełnym morzu z możliwością snorkelingu. W cenie wyprawy napoje bezalkoholowe, kawa, herbata oraz wyśmienity obiad w formie bufetu: krewetki, kalmary, ryba, sałatki... Proszę nie zwlekać z rezerwacją!!! Czas na ekskluzywny i niezapomniany rejs!!!

Cena ok. 75 USD. Dopłata za transfer 10 USD dla klientów z Soma Bay i Safagi. Dopłata za transfer 8 USD dla klientów z El Gouna.

Więcej »

Nurkowanie dla początkujących

Super wyprawa dla wszystkich!!! Nurkowanie (w akwalungu) z Polską Szkołą Nurkową "Synuś Divers" nie tylko dla osób z licencją - do zanurkowania pierwszy raz nie trzeba nawet umieć pływać!!! A pod wodą czeka na Państwa wspaniała rafa koralowa i niezliczona ilość ryb. Nurkowanie dla początkujących to 2 nurkowania po prawie 20 minut na 7 metrach. istnieje również możliwość zrobienia kursu nurkowego. Osoby posiadające licencję płacą na łodzi dodatkowo za sprzęt. Szczegóły u rezydenta. Cena ok. 55 USD

Więcej »

Delfin Cruise - pływanie z delfinami

Wyprawa statkiem do raf koralowych na pełnym morzu. Ze względu na częstą obecność delfinów przy rafie "Dolfin House", które wybrały ją na przedszkole dla młodych, może będziecie mieć okazje do popływania z nimi. Możliwość pływania powierzchniowego (snorkeling) w 3 różnych miejscach. W cenie wycieczki: sprzęt ABC (maska, fajka, płetwy), przekąski i obiad na łodzi, napoje bezalkoholowe - gorące i zimne. Prosimy zabrać ręcznik, T-shirt, strój kąpielowy, nakrycie głowy, olejki do opalania, funty egipskie na wydatki.

Cena 50 USD. Dopłata za transfer 10 USD dla klientów z Soma Bay i Safagi. Dopłata za transfer 8 USD dla klientów z El Gouna.

Więcej »

Quad Adventure - Sun Set

Wyprawa na pustynię quadami z zachodem słońca (tylko dla dorosłych) / przejazd z dwoma postojami widokowymi. Prosimy zabrać: nakrycie głowy (chusta), okulary przeciwsłoneczne, sportowy strój, pełne obuwie bądź sandały, bluzę z długim rękawem. W cenie wliczona mała woda mineralna.

Cena ok. 30 USD. Dopłata za transfer 10 USD dla klientów z Soma Bay i Safagi. Dopłata za transfer 8 USD dla klientów z El Gouna.

Więcej »

City Tour Sharm el Sheikh

Wspaniała okazja do poznania najbliższego otoczenia. Czas trwania: 5 godz. Cena: ok. 10 USD, dzieci: 5 USD.

Więcej »

Soho Square

Transfer do Soho Square i czas wolny do dyspozycji. Czas trwania: 3 godziny. Cena: ok. 10 USD, dzieci: ok. 5 USD.

Więcej »

Jaskinia solna

Dzień relaksu w jaskini solnej.

Więcej »

Hammam i jaskinia solna

Dzień relaksu i Wellness dla ciała i ducha. Czas trwania: 4 godziny. Cena: ok. 45 USD, dzieci: ok. 25 USD.

Więcej »

Sea Scope - Rybki przez szybki

Wycieczka 1,5 godzinna na łodzi z przeszklonymi bokami, podczas której uczestnicy wyprawy siedząc w klimatyzowanym pomieszczeniu podziwiaja florę i faunę Morza Czerwonego przez duże panoramiczne szyby. Wycieczka polecana osobom, które nie potrafią pływać, a pragną zobaczyć podwodny świat. Polecana
szczególnie dzieciom i osobom starszym. Prosimy zabrać: aparaty i kamery!!!

Cena: ok. 45$,   

Więcej »

Quad Adventure

Quadem przez pustynię do wioski beduińskiej. Możliwość przejażdżki na wielbłądach. Wieczorem przy paleniu shiszy afrykańsko-nubijskie show. Kolacja i napoje bezalkoholowe w cenie.

Cena: ok. 65 $

Uwaga: wycieczki odbywają się przy minimalnej liczbie uczestników. Informacje u rezydenta TUI.

Więcej »

Badawya - pustynna przygoda

Niezapomniana wyprawa na pustynię dla dzieci i dorosłych, łącząca w sobie przygodę i zabawę – w godzinach 13:30 do ok. 20:00 W programie: przejazd do stacji quadow – przejażdżka ok 45 min, przejazd do wioski Badawaya, – przejazdy na spiderach ok. 20 min, dla chętnych możliwość przejażdżki na wielbłądzie, osiołku oraz na koniu. Podziwiamy zachód słońca a wieczorem kolacja przy gwiazdach oraz ORIENTALNE SHOW (derwisz, belly dencer).

W cenie wycieczki: wszystkie wyżej wymienione atrakcje oraz napoje (woda, cola, fanta).

Prosimy zabrać: nakrycie głowy (chusta), okulary przeciwsłoneczne, sportowy strój, pełne obuwie bądź sandały, bluzę z długim rekawem.

W cenie wycieczki: wszystkie wyżej wymienione atrakcje, posiłek, woda podczas wycieczki z dystrybutorów. Dodatkowo płatne: soft drinki.

Cena: ok. 55 $

Więcej »

Mahmaya - przebój sezonu

Proponujemy Państwu dużą dawkę luksusu!!! Zapraszamy z nami na rajską wyspę Mahmya! Po około godzinnym rejsie statkiem dotrzecie Państwo do wyspy, gdzie poczujecie prawie karaibską atmosferę... w samym środku Morza Czerwonego!!! Na plaży będą Państwo mieli czas na relaks, poleniuchowanie oraz okazję do nurkowania powierzchniowego z plaży, jak i na pełnym morzu. W cenie: smaczny obiad serwowany na wyspie, sprzęt do snorkelingu. Dodatkowo płatne: napoje.

Cena: ok. 59 €

Więcej »

Opinie klientów

Wszystkich opinii: 3 916 Zobacz wszystkie

Cudowny wypoczynek

04.05.2016

Fantastyczne wakacje, na pewno tam wrócę!!! To był mój trzeci pobyt w tym hotelu. Oczywiście było bardzo fajnie, wszystko na wysokim poziomie. Hotel czysty, zadbany, na bieżąco konserwowany. Jedzenie i drinki smaczne.

Więcej »

wspaniały hotel

30.04.2016

Wspaniały hotel na rodzinne wakacje i wypad ze znajomymi. Doskonała obsługa, pyszne jedzenie oraz niesamowite drinki. Świetni animatorzy i mnóstwo atrakcji na terenie hotelu. Na pewno wrócimy tam w przyszłym roku

Więcej »

Telefoniczne Centrum Rezerwacji

801 884 802
22 255 04 02

wg stawki operatora

Godziny otwarcia

Poniedziałek - piątek
Sobota - niedziela
08:00 - 22:00
09:00 - 20:00

Zapisz się do newslettera